an online Instagram web viewer
טוב אז דבר ראשון זה לא עומד להיות פוסט פוליטי מעורר דיון סוער או מצחיק (אני פשוט לא טוב בזה...) אני רוצה טיפה לספר לכם על ההרגשה שלי אחרי פורים ... (אני יודע שעבר כבר קצת זמן אבל תתמודדו)
טוב אז נתחיל במסיבה האחרונה (זאת של הגדולים) ההופעה הייתה מאוד מצחיקה ומרגשת (במיוחד בפעם העשירית שרואים אותה) ובסוף עשינו מעגל אחים גדול, היה אדיר זה היה סוג של סיכום ללא מילים. כולם ביחד נהנים ומחייכים וכל אחד מנסה לסכם לעצמו את החוויה הזאת, בפעם האחרונה אחרי החודשיים+ המטורפים שעברנו.
 בזמן הזה התחלתי לחשוב לעצמי מה קורה עכשיו? מה נעשה בלי לו"ז צפוף בקטע לא הגיוני (ולא סבבה כמובן)? איך נתמודד עם העובדה שיש פתאום מים חמים במקלחת ואין ילדים שנדחפים לחדר הפנימייה שלנו? 
עוד ועוד מחשבות... עבר החופש וחזרנו לשגרת למידה מבחנים/מתכונות/בגרויות (כל זאת ועוד, בפוסט הבא) וכך התחלתי לשים לב להתרבות הטטניקים בפנימייה בעקבות פסח. 
אז התחלתי לחשוב על משהו שלא חשבתי עליו לפני... יכול להיות שעבודתי כאן הסתיימה? 
שיש לי עוד שנה + (כל היבניקים ואפילו הגדולים יותר יגידו שאני צעיר אבל תחשבו על זה רגע עשיתי כבר שלושה חגים ואין לי יותר... .)
נשארה לי עוד שנה בצפית שרובה תהיה מתכונות בגרויות תגבורים וכו' וכל הקטע החברתי של צפית באיזשהו מקום הסתיים לי... 😕
יותר מזה אני רואה בעיניים שלי כבר את הדור הבא. ראיתי את הפורימון של שכבה ח'. את פסח של ט' אני אראה בקרוב 
ואלה הילדים שאחראים על ה"גורל" של צפית ברור שאני אעזור במה שאוכל אבל תכלס זה הם!! זה השלב שבו אני נאלץ לקחת צעד אחורה... אז לסיכום של כל החפירה הזאת בהצלחה 
לחתניקים בשלושת החגים שיש להם.
לטטניקים בפסח שלהם ובחנוכה שלהם בשנה הבאה וכמובן בפורים של עוד שנתיים.
ליודניקים בהצלחה בפורים שנשאר לכם...
אנחנו עדיין פה ככל הנראה לומדים עד הלילה או סתם בשביזות יא...
נ.ב: יכול להיות שאני בעצם טועה ועדיין נהיה חלק פעיל בשנה הזאת גם בלי להכין חג אין לי באמת מושג רק שיתפתי במחשבות שיש לי ואולי לא רק לי.
נ.ב.ד: לא התייחסתי כמעט לפנימייה כדי לנסות להראות נקודת מבט כילד מהשכבה ולאו דווקא מהפנימייה.
שלכם,
סתיו שיר מ יא'

טוב אז דבר ראשון זה לא עומד להיות פוסט פוליטי מעורר דיון סוער או מצחיק (אני פשוט לא טוב בזה...) אני רוצה טיפה לספר לכם על ההרגשה שלי אחרי פורים ... (אני יודע שעבר כבר קצת זמן אבל תתמודדו) טוב אז נתחיל במסיבה האחרונה (זאת של הגדולים) ההופעה הייתה מאוד מצחיקה ומרגשת (במיוחד בפעם העשירית שרואים אותה) ובסוף עשינו מעגל אחים גדול, היה אדיר זה היה סוג של סיכום ללא מילים. כולם ביחד נהנים ומחייכים וכל אחד מנסה לסכם לעצמו את החוויה הזאת, בפעם האחרונה אחרי החודשיים+ המטורפים שעברנו. בזמן הזה התחלתי לחשוב לעצמי מה קורה עכשיו? מה נעשה בלי לו"ז צפוף בקטע לא הגיוני (ולא סבבה כמובן)? איך נתמודד עם העובדה שיש פתאום מים חמים במקלחת ואין ילדים שנדחפים לחדר הפנימייה שלנו? עוד ועוד מחשבות... עבר החופש וחזרנו לשגרת למידה מבחנים/מתכונות/בגרויות (כל זאת ועוד, בפוסט הבא) וכך התחלתי לשים לב להתרבות הטטניקים בפנימייה בעקבות פסח. אז התחלתי לחשוב על משהו שלא חשבתי עליו לפני... יכול להיות שעבודתי כאן הסתיימה? שיש לי עוד שנה + (כל היבניקים ואפילו הגדולים יותר יגידו שאני צעיר אבל תחשבו על זה רגע עשיתי כבר שלושה חגים ואין לי יותר... .) נשארה לי עוד שנה בצפית שרובה תהיה מתכונות בגרויות תגבורים וכו' וכל הקטע החברתי של צפית באיזשהו מקום הסתיים לי... 😕 יותר מזה אני רואה בעיניים שלי כבר את הדור הבא. ראיתי את הפורימון של שכבה ח'. את פסח של ט' אני אראה בקרוב ואלה הילדים שאחראים על ה"גורל" של צפית ברור שאני אעזור במה שאוכל אבל תכלס זה הם!! זה השלב שבו אני נאלץ לקחת צעד אחורה... אז לסיכום של כל החפירה הזאת בהצלחה לחתניקים בשלושת החגים שיש להם. לטטניקים בפסח שלהם ובחנוכה שלהם בשנה הבאה וכמובן בפורים של עוד שנתיים. ליודניקים בהצלחה בפורים שנשאר לכם... אנחנו עדיין פה ככל הנראה לומדים עד הלילה או סתם בשביזות יא... נ.ב: יכול להיות שאני בעצם טועה ועדיין נהיה חלק פעיל בשנה הזאת גם בלי להכין חג אין לי באמת מושג רק שיתפתי במחשבות שיש לי ואולי לא רק לי. נ.ב.ד: לא התייחסתי כמעט לפנימייה כדי לנסות להראות נקודת מבט כילד מהשכבה ולאו דווקא מהפנימייה. שלכם, סתיו שיר מ יא'

18 Comments:

 1. ziv_benhaim

  אהבתי ממש . עצוב.

 2. omrilugassi1

  משובח

 3. mayac1998

  מקסים

 4. bissantibi

  חשבתי שזה אתה בשנייה הראשונה @galzak1

 5. elad_paran

  נאום מרגש, דמעתי.

 6. uribenil

  באמת תהיתי לי אחרי פורים אם אתם קולטים שזה החג האחרון שלכם. חבל שיב היא שנה משעממת וחסרת תכלית דווקא כשאנחנו בשיא שלנו ובשנה האחרונה שלנו בצפית...

 7. neri2499

  מעולה!

 8. urieshel_15

  שבועות המקור תתכוננו

 9. shahartal112

  תתכוננו ליום השואה הכי מטורף שנראה בצפית

 10. omrilugassi1

  @shahartal112 יום שואה ממלכתי

 11. noam_y_eitam

  ריגשת סטיבי

 12. ori_savorai1

  חייבים לעשות חג שבועות!! 😁😂

 13. argaman810

  @shahartal112 ומפני שאני חושבת על הטקס הזה כל יום לפני שאני הולכת לישון אני חושבת שמגיע לי להיות במאית יום השואה

 14. stav_shir

  צוות צפיתניק היקר כשמישהו שולח לכם כתבה אתם לא יכולים לשנות ולמחוק מילים בה ואם אתם עושים את זה תגרמו לכך שזה ייראה הגיוני ולא כאילו חסרה שורה כי יש שם כמה דברים שמחקתם לי וזה לא סבבה...

 15. zafitnik

  סתו היקר, ראשית, דווקא כן. לפעמים יש צורך בהגהה (שיפור ניסוח ותיקון שגיאות). מתנצלים שלא שלחנו לך לאישור סופי ועם זאת הכתבה שלך כמעט ולא שונתה.

 16. stav_shir

  צפיתניק היקר אין לי בעיה שהוספתם סימני פיסוק וכד' אבל יש שורה אחת שפשוט מחקתם לי בלי שום סיבה...

 17. hadar_kot

  @zafitnik גם אני חושב שהוא לא יודע לכתוב

 18. bissantibi

  חחחחחח ענק @hadar_pot

239 Likes (last 100 likes only):