an online Instagram web viewer
Hey, here is a personal "occupy" movement by this cucumber plant. I planted it yes, to invade the pot and find a spot for itself. It did and even gave me lovely, cruncy cucumbers. I respect you my dear. Thank you for your efforts! Do you have similar stories?
*
Salatalıktan ele geçirme harekatı karşınızda. Koca bir saksıyı sadece çiçeklere bırakamazdım (onları çok sevmekle birlikte). Yanına bir salatalık fidesi ekleyiverdim. İşte sonuç! Korsan bahçecilik harekatımız başarıyla sonuçlanmıştır! Sizin de benzer hikayeleriniz var mı? Varsa duymayı çok isterim.
#gardening #balconygarden #urbangarden #growinginapot #growingcucumbers #invadingplants #occupy #growingforfun #growingvegetables #balkonbahçeciliği #balkondasebze #instastories #instaphotos #instagarden #thehappygardeninglife #growyourown #selfsustainableliving #heirloom #salatalık #sağlıklıbeslenme #vegan #vejetaryen #growsomethinggreen #vegetablegarden #organic #organiksebze #organik #organiktarım

Hey, here is a personal "occupy" movement by this cucumber plant. I planted it yes, to invade the pot and find a spot for itself. It did and even gave me lovely, cruncy cucumbers. I respect you my dear. Thank you for your efforts! Do you have similar stories? * Salatalıktan ele geçirme harekatı karşınızda. Koca bir saksıyı sadece çiçeklere bırakamazdım (onları çok sevmekle birlikte). Yanına bir salatalık fidesi ekleyiverdim. İşte sonuç! Korsan bahçecilik harekatımız başarıyla sonuçlanmıştır! Sizin de benzer hikayeleriniz var mı? Varsa duymayı çok isterim. #gardening  #balconygarden  #urbangarden  #growinginapot  #growingcucumbers  #invadingplants  #occupy  #growingforfun  #growingvegetables  #balkonbahçeciliği  #balkondasebze  #instastories  #instaphotos  #instagarden  #thehappygardeninglife  #growyourown  #selfsustainableliving  #heirloom  #salatalık  #sağlıklıbeslenme  #vegan  #vejetaryen  #growsomethinggreen  #vegetablegarden  #organic  #organiksebze  #organik  #organiktarım 

6 Comments:

 1. gulsereneminekal

  Saksı da çileklerim var

 2. onegratitudemoment

  @gulsereneminekal Ne güzeller değil mi? Çiçek yerine sadece sebze ve yeşillik yetiştirebilirim.

 3. happyjuicebar

  👏🏻👏🏻👏🏻😀harikaa☀️🥒

 4. onegratitudemoment

  @happyjuicebar Sizde de var mı balkon saksılarında yeşillikler? Aslında ne hoş olur değil mi dalından nane fesleğen koparıp juice'a eklemek? Yapıyorsunuzdur belki zaten.

 5. happyjuicebar

  @onegratitudemoment aynen yapıyoruz😇nane, fesleğen, Reyhan kapının önünde saksılarda🙏🏻🍀🌈

 6. onegratitudemoment

  @happyjuicebar Harika!

146 Likes (last 100 likes only):