an online Instagram web viewer
YAŞAM TARZI VE EGZERSİZ.

Egzersiz yapmanın tek yolu bir spor salonuna gitmek degildir.
Fiziksel aktiviteyi adım adım artırmanın ve fiziksel aktiviteyi adım adım günlük hayatımıza sokmanın sayısız yolu vardır.
1-)Her gün en az 2 litre su içerek vucudunuzun ihtiyacı olan sıvı ihtiyacını destekleyin.
Egzersiz öncesinde, sırasında vede sonrasında su içmek dahada ömenlidir.
Unutmayın ki,  düşük yogunlukdaki egzersizler bile vucudunuzdan sıvı kaybına yolaçacaktır.

2-)Her hafta en az beş tekrar olmak üzere, en az 30 dakikalık orta-yoğunlukda seviyede aktivite yaparak fiziksel olarak aktif kalabilirsiniz.
Her yarım saati 10 dakikalık seanslara bölebilirsiniz.
Eğer 30 dakika şimdilik size uzak görünüyor ise, yapabileceğiniz kadarıyla başlayıp sonrasında bu süreyi kademeli olarak artıra bilirsiniz.
3-)Günlük yaşantınıza en cok uygun eğzersizi seçin.
tenpolu yürüyüş, coçuklşarla futbol oynamak, araç kullanmak yerine çocukları okula yürüyerek götürmek, otobüsten bir durak önce inmek, merdivenleri kullanmak vs..
4-)Ailenizle yada arkadaşlarınızla yapabileceginiz aktiviteleri seçin.
Bu sizi daha fazla motive edebilir.
5-)Gün içinde dinlenmek ve rahaklamak çok ömenlidir.
Stres, sağlık problemlerine yol açabilir.
Stresin vücudunuzu hastalıklara daha acık hale getirdiğini düşünenler bile vardır.
Mutlaka ama mutlaka kendinize zaman ayırın ve egzersiz yaparak  Ailenizle yada Arkadaşlarınızla zaman geçirerek rahatlamaya çalışın.
Sabah kendinizi tazelenmiş hissederek uyanmak için her gece en az 7 saat uyku uyumaya çalışın.

6-)Alkol alınımını sınırlı tutun. 
Alkol size hiç bir besinsel faydası olmayan 'Boş Kaloridir'

7-)SiGARAYI ACİL BIRAKIN !!! Detaylar İçin Network Mühenbdisi Wellness Ve Beslenme Danışmanı:Mehmet Sadık Gündüz 
GSM 📞 Whatshap:05424633747 
İstegram:Jetdıyet 
Blog:jetdiyet 
Site:www.herbalfit7-24formdayım.com
#fitclub #HerbalifeFitClub #Herbalife24 #beslenme #zayıflama #fit #KiloVer #Beslenme #HerbalifeShake #Shake #HerbalifeCay #Aleo #Beylikduzu #Bahcesehir #ispartakule #Bakırkoy #Avcılar #Esenyurt #Beykent #Buyukcekmece #Kucukcekmece #istanbul #Sefakoy #Yenibosna #şirinevler #Bakırkoy #Avcılar #Esenyurt #Beykent #Buyukcekmece

YAŞAM TARZI VE EGZERSİZ. Egzersiz yapmanın tek yolu bir spor salonuna gitmek degildir. Fiziksel aktiviteyi adım adım artırmanın ve fiziksel aktiviteyi adım adım günlük hayatımıza sokmanın sayısız yolu vardır. 1-)Her gün en az 2 litre su içerek vucudunuzun ihtiyacı olan sıvı ihtiyacını destekleyin. Egzersiz öncesinde, sırasında vede sonrasında su içmek dahada ömenlidir. Unutmayın ki, düşük yogunlukdaki egzersizler bile vucudunuzdan sıvı kaybına yolaçacaktır. 2-)Her hafta en az beş tekrar olmak üzere, en az 30 dakikalık orta-yoğunlukda seviyede aktivite yaparak fiziksel olarak aktif kalabilirsiniz. Her yarım saati 10 dakikalık seanslara bölebilirsiniz. Eğer 30 dakika şimdilik size uzak görünüyor ise, yapabileceğiniz kadarıyla başlayıp sonrasında bu süreyi kademeli olarak artıra bilirsiniz. 3-)Günlük yaşantınıza en cok uygun eğzersizi seçin. tenpolu yürüyüş, coçuklşarla futbol oynamak, araç kullanmak yerine çocukları okula yürüyerek götürmek, otobüsten bir durak önce inmek, merdivenleri kullanmak vs.. 4-)Ailenizle yada arkadaşlarınızla yapabileceginiz aktiviteleri seçin. Bu sizi daha fazla motive edebilir. 5-)Gün içinde dinlenmek ve rahaklamak çok ömenlidir. Stres, sağlık problemlerine yol açabilir. Stresin vücudunuzu hastalıklara daha acık hale getirdiğini düşünenler bile vardır. Mutlaka ama mutlaka kendinize zaman ayırın ve egzersiz yaparak Ailenizle yada Arkadaşlarınızla zaman geçirerek rahatlamaya çalışın. Sabah kendinizi tazelenmiş hissederek uyanmak için her gece en az 7 saat uyku uyumaya çalışın. 6-)Alkol alınımını sınırlı tutun. Alkol size hiç bir besinsel faydası olmayan 'Boş Kaloridir' 7-)SiGARAYI ACİL BIRAKIN !!! Detaylar İçin Network Mühenbdisi Wellness Ve Beslenme Danışmanı:Mehmet Sadık Gündüz GSM 📞 Whatshap:05424633747 İstegram:Jetdıyet Blog:jetdiyet Site:www.herbalfit7-24formdayım.com #fitclub  #HerbalifeFitClub  #Herbalife24  #beslenme  #zayıflama  #fit  #KiloVer  #Beslenme  #HerbalifeShake  #Shake  #HerbalifeCay  #Aleo  #Beylikduzu  #Bahcesehir  #ispartakule  #Bakırkoy  #Avcılar  #Esenyurt  #Beykent  #Buyukcekmece  #Kucukcekmece  #istanbul  #Sefakoy  #Yenibosna  #şirinevler  #Bakırkoy  #Avcılar  #Esenyurt  #Beykent  #Buyukcekmece 

1 Comments:

  1. sgslimtea

    Very cute

14 Likes: