an online Instagram web viewer

Images at Satanov, Khmel'Nyts'Ka Oblast', Ukraine

В соляной комнате👌
В соляной комнате👌
☝1 відео- як знімаю гель- лак я (репост другого майстра) ✌2 відео- як знімати гель- лак самостійно. якщо ви не маєте змогу зняти покриття в мене, будь- ласка, ні в якому випадку не здирайте його з нігтьової пластини. "піддіваючи" покриття, а потім його здирання, призводить до травматизму нігтя, адже з гель-лаком, ви знімаєте, таким чином, верхній шар власної нігтьової пластини.  для меншої шкоди зніміть пилкою глянець, намочіть ватний тампон ацетоном, помістіть на ніготь і закрутіть у фольгу. залишіть на 10-15 хв і зніміть апельсиновою паличкою покриття. після зняття раджу гарно нанести олійку на кутикулу і ніготь в цілому. 
при знятті гель-лаку аппаратом, я залишаю тонкий базовий слой, аби не травмувати нігтьову пластину, тому товщина вашого нігтя залишається такою, якою була до попередньої  процедури.
всім гарних нігтиків!
☝1 відео- як знімаю гель- лак я (репост другого майстра) ✌2 відео- як знімати гель- лак самостійно. якщо ви не маєте змогу зняти покриття в мене, будь- ласка, ні в якому випадку не здирайте його з нігтьової пластини. "піддіваючи" покриття, а потім його здирання, призводить до травматизму нігтя, адже з гель-лаком, ви знімаєте, таким чином, верхній шар власної нігтьової пластини. для меншої шкоди зніміть пилкою глянець, намочіть ватний тампон ацетоном, помістіть на ніготь і закрутіть у фольгу. залишіть на 10-15 хв і зніміть апельсиновою паличкою покриття. після зняття раджу гарно нанести олійку на кутикулу і ніготь в цілому. при знятті гель-лаку аппаратом, я залишаю тонкий базовий слой, аби не травмувати нігтьову пластину, тому товщина вашого нігтя залишається такою, якою була до попередньої процедури. всім гарних нігтиків!
Избушка на курьих ножках
Избушка на курьих ножках
#неілслободянки_прайс
для вашої зручності вказую тут ціни на послуги манікюру:
однотонний з чисткою- 100 грн
дизайн з чисткою - 120
зняття матеріалу+ 30 грн
нарощення- 200 грн зі всім.
корекція нарощення-  150 грн

здачу переважно не маю, тому розраховуйте суму і приходьте без здачі)))
#неілслободянки_прайс  для вашої зручності вказую тут ціни на послуги манікюру: однотонний з чисткою- 100 грн дизайн з чисткою - 120 зняття матеріалу+ 30 грн нарощення- 200 грн зі всім. корекція нарощення- 150 грн здачу переважно не маю, тому розраховуйте суму і приходьте без здачі)))
Хіба це диво можна не любити,
Цю осінь надзвичайно золоту?
Її чарівні кольорові квіти,
Красу казкову, вдачу непросту…
Люблю я осінь. В ній всього багато:
Туманів, кольорів, дощів, роси,
Проміння сонця теплого, мов свято,
І море дивовижної краси…
Люблю я осінь. Осінь надихає
І збайдужіти серцю не дає.
Душа в цю пору в небеса літає,
Щось незбагненне в цій красуні є…
Хіба це диво можна не любити, Цю осінь надзвичайно золоту? Її чарівні кольорові квіти, Красу казкову, вдачу непросту… Люблю я осінь. В ній всього багато: Туманів, кольорів, дощів, роси, Проміння сонця теплого, мов свято, І море дивовижної краси… Люблю я осінь. Осінь надихає І збайдужіти серцю не дає. Душа в цю пору в небеса літає, Щось незбагненне в цій красуні є…
і таку погоду гріх не посміхатись, навіть якщо ти йдеш до школи)))
львівські, а в вас шо, канікули?
#даняігорович #моєнайдорожче
#неілслободянки 💅виконано:  аппаратний манікюр + покриття під кутикулу + дизайн
#неілслободянки  💅виконано: аппаратний манікюр + покриття під кутикулу + дизайн
Лєпота,працюю 4-ту годину,настрій хороший...
Лєпота,працюю 4-ту годину,настрій хороший...