an online Instagram web viewer
  • cinema_events
    سینمای جهان 🎬
    @cinema_events

Images by cinema_events

🎬سکانس برتر🎬
.
💥 سکانس پایانی فیلم Gangs of New York
.
خیلی کم پیش میاد که از مارتین اسکورسیزی کار بدی سراغ داشته باشیم، او در سال 2002 یکی از بهترین فیلم هایش به نام "دارو دسته های نیویورکی" را ساخت که در 10 بخش توانست نامزد دریافت جایزه اسکار شود.
پس از حمله ارتش به مردم شهر نیویورک در خلال جنگ های داخلی آمریکا و کشته شدن تعداد زیادی از مردم شهر نیویورک به سکانس پایانی و تامل برانگیر فیلم می رسیم که در یک نما همراه با موسیقی The Hands That Built America اثر گروه U2 نیویورک را دهه ها بعد از آن کشتار نشان می دهد ...
.
🔹هشتگ اختصاصی این بخش : #سکانس_برتر_سینما_ایونت
.
#دارودسته_نیویورکی #لئوناردو_دیکاپریو #مارتین_اسکورسیزی #سکانس_برتر #فیلم #سینما #هالیوود #سینما_ایونت
#gangsofnewyork #leonardodicaprio #martinscorsese #bestscene #film #cinema #hollywood #u2
🎬سکانس برتر🎬 . 💥 سکانس پایانی فیلم Gangs of New York . خیلی کم پیش میاد که از مارتین اسکورسیزی کار بدی سراغ داشته باشیم، او در سال 2002 یکی از بهترین فیلم هایش به نام "دارو دسته های نیویورکی" را ساخت که در 10 بخش توانست نامزد دریافت جایزه اسکار شود. پس از حمله ارتش به مردم شهر نیویورک در خلال جنگ های داخلی آمریکا و کشته شدن تعداد زیادی از مردم شهر نیویورک به سکانس پایانی و تامل برانگیر فیلم می رسیم که در یک نما همراه با موسیقی The Hands That Built America اثر گروه U2 نیویورک را دهه ها بعد از آن کشتار نشان می دهد ... . 🔹هشتگ اختصاصی این بخش : #سکانس_برتر_سینما_ایونت  . #دارودسته_نیویورکی  #لئوناردو_دیکاپریو  #مارتین_اسکورسیزی  #سکانس_برتر  #فیلم  #سینما  #هالیوود  #سینما_ایونت  #gangsofnewyork  #leonardodicaprio  #martinscorsese  #bestscene  #film  #cinema  #hollywood  #u2 
.
🔷 تولدهای امروز 🎁🎂
.
🔹جانی دپ
مرد هزار چهره هالیوود، کسی که توانایی بازی در هر نقشی را دارد !
جانی دپ که یکی از محبوب ترین بازیگران هالیوود است تا کنون سه بار برای فیلم های "دزدان دریایی کارائیب: نفرین مروارید سیاه" ، "در جستجوی ناکجاآباد" و "سوئینی تاد" نامزد دریافت جایزه اسکار شده است.
دپ در طول دوران حرفه ای خود نقش های ماندگار زیادی مثل "کاپیتان جک اسپارو" و "ادوارد دست قیچی" خلق کرده است.
جانی دپ امروز 53 ساله شد ❤🎉
.
🔹ناتالی پورتمن
بعد از آن نقش ماندگار در فیلم "لئون: حرفه ای" بود که پورتمن خود را بر سر زبان ها انداخت ، او با چهره خاص و دوست داشتنی خود خیلی ها را عاشق خود کرده بود.
پورتمن در سال 2011 برای بازی در فیلم Black Swan برنده جایزه اسکار شد ، قبل از این هم برای فیلم Closer نامزد دریافت جایزه اسکار شده بود.
ناتالی پورتمن امروز 35 ساله شد ❤🎊
.
#جانی_دپ #ناتالی_پورتمن #تولد #فیلم #سینما #هالیوود #سینما_ایونت
#johnnydepp #natalieportman #birthday #film #cinema #hollywood
. 🔷 تولدهای امروز 🎁🎂 . 🔹جانی دپ مرد هزار چهره هالیوود، کسی که توانایی بازی در هر نقشی را دارد ! جانی دپ که یکی از محبوب ترین بازیگران هالیوود است تا کنون سه بار برای فیلم های "دزدان دریایی کارائیب: نفرین مروارید سیاه" ، "در جستجوی ناکجاآباد" و "سوئینی تاد" نامزد دریافت جایزه اسکار شده است. دپ در طول دوران حرفه ای خود نقش های ماندگار زیادی مثل "کاپیتان جک اسپارو" و "ادوارد دست قیچی" خلق کرده است. جانی دپ امروز 53 ساله شد ❤🎉 . 🔹ناتالی پورتمن بعد از آن نقش ماندگار در فیلم "لئون: حرفه ای" بود که پورتمن خود را بر سر زبان ها انداخت ، او با چهره خاص و دوست داشتنی خود خیلی ها را عاشق خود کرده بود. پورتمن در سال 2011 برای بازی در فیلم Black Swan برنده جایزه اسکار شد ، قبل از این هم برای فیلم Closer نامزد دریافت جایزه اسکار شده بود. ناتالی پورتمن امروز 35 ساله شد ❤🎊 . #جانی_دپ  #ناتالی_پورتمن  #تولد  #فیلم  #سینما  #هالیوود  #سینما_ایونت  #johnnydepp  #natalieportman  #birthday  #film  #cinema  #hollywood 
🎬سکانس برتر🎬
.
💥 سکانس معروف و حماسی فیلم Rocky 😍🙏
.
در سال 1976 جان جی آویلدسن با بودجه ای ناچیز شاهکاری به نام Rocky خلق کرد، تلفیقی از عشق و مبارزه در یک تم حماسی که بعد از فروش خیره کننده و دریافت جایزه اسکار به یک فیلم ماندگار در تاریخ سینما تبدیل شد.
این سکانس آماده سازی راکی بالبوآ برای مبارزه با قهرمان سنگین وزن جهان یعنی آپولو کرید را می بینیم ، شاید دلیل خاص بودن این سکانس موسیقی فوق العاده Gonna Fly Now اثر بیل کانتی و آن صحنه زیبای طلوع آفتاب در فیلادلفیا باشد.
.
دوستانتون رو تگ کنید ❤
.
#سکانس_برتر_سینما_ایونت
🎬سکانس برتر🎬 . 💥 سکانس معروف و حماسی فیلم Rocky 😍🙏 . در سال 1976 جان جی آویلدسن با بودجه ای ناچیز شاهکاری به نام Rocky خلق کرد، تلفیقی از عشق و مبارزه در یک تم حماسی که بعد از فروش خیره کننده و دریافت جایزه اسکار به یک فیلم ماندگار در تاریخ سینما تبدیل شد. این سکانس آماده سازی راکی بالبوآ برای مبارزه با قهرمان سنگین وزن جهان یعنی آپولو کرید را می بینیم ، شاید دلیل خاص بودن این سکانس موسیقی فوق العاده Gonna Fly Now اثر بیل کانتی و آن صحنه زیبای طلوع آفتاب در فیلادلفیا باشد. . دوستانتون رو تگ کنید ❤ . #سکانس_برتر_سینما_ایونت 
.
🔹لئوناردو دیکاپریو در نقش مولانا ؟!
.
دیوید فرانزونی فیلمنامه نویس برنده اسکار که آثاری همچون "گلادیاتور" را در کارنامه اش دارد، قرار است فیلمنامه فیلمی بر اساس داستان زندگی "مولانا" شاعر و فیلسوف ایرانی را به نگارش درآورد.
فرانزونی اعلام کرده با ساخت این فیلم می خواهد تصویر کلیشه ای که در هالیوود درباره در مورد شخصیت مسلمانان وجود دارد را به چالش بکشد.
داستان فیلم به دوران تدریس مولانا ، آشنایی اش با "شمس تبریزی" و ارج نهادن به "کیمیا" دختر خوانده خود می پردازد.
فرانزونی که به همراه تهیه کننده فیلم در ترکیه هستند و به تحقیق درباره مولانا می پردازند اعلام کرده اند بازیگران موردعلاقه آن ها برای نقش های مولانا و شمس به ترتیب لئوناردو دیکاپریو و رابرت داونی جونیور می باشد ، اما حضور آن ها در این فیلم هنوز قطعی نیست.
.
پ ن : امیدواریم که در این فیلم مثل دیگر فیلم های هالیوودی شخصیت های مسلمان ایرانی تحریف نشوند و به ایرانی بودن مولانا تاکید شود ! 😑
.
#لئوناردو_دیکاپریو #مولانا #مولوی #رومی #فیلم #سینما #هالیوود #سینما_ایونت
#leonardodicaprio #rumi #mawlana #film #cinema #hollywood
. 🔹لئوناردو دیکاپریو در نقش مولانا ؟! . دیوید فرانزونی فیلمنامه نویس برنده اسکار که آثاری همچون "گلادیاتور" را در کارنامه اش دارد، قرار است فیلمنامه فیلمی بر اساس داستان زندگی "مولانا" شاعر و فیلسوف ایرانی را به نگارش درآورد. فرانزونی اعلام کرده با ساخت این فیلم می خواهد تصویر کلیشه ای که در هالیوود درباره در مورد شخصیت مسلمانان وجود دارد را به چالش بکشد. داستان فیلم به دوران تدریس مولانا ، آشنایی اش با "شمس تبریزی" و ارج نهادن به "کیمیا" دختر خوانده خود می پردازد. فرانزونی که به همراه تهیه کننده فیلم در ترکیه هستند و به تحقیق درباره مولانا می پردازند اعلام کرده اند بازیگران موردعلاقه آن ها برای نقش های مولانا و شمس به ترتیب لئوناردو دیکاپریو و رابرت داونی جونیور می باشد ، اما حضور آن ها در این فیلم هنوز قطعی نیست. . پ ن : امیدواریم که در این فیلم مثل دیگر فیلم های هالیوودی شخصیت های مسلمان ایرانی تحریف نشوند و به ایرانی بودن مولانا تاکید شود ! 😑 . #لئوناردو_دیکاپریو  #مولانا  #مولوی  #رومی  #فیلم  #سینما  #هالیوود  #سینما_ایونت  #leonardodicaprio  #rumi  #mawlana  #film  #cinema  #hollywood 
🌟فیلم های موردانتظار تابستان 2016🌟
.
🔷 فیلم X-Men: Apocalypse (مردان ایکس: آپوکالیپس)
🔹تاریخ اکران : 27 می 2016 (7 خرداد 95)
.
مجموعه فیلم های "مردان ایکس" یکی از معدود فرانچایزهای موفق کمیک بوکی در چند سال اخیر بوده است ، دو سال پیش بود که "مردان ایکس: روزهای گذشته آینده" اکران شد و با موفقیتی همه جانبه هم در گیشه ها و هم در بازخوردهای منتقدان همراه شد.
برایان سینگر که دو قسمت قبلی این مجموعه فیلم را به خوبی کارگردانی کرده حالا دست به ساخت "آپوکالیپس" زده است، در این قسمت که ادامه "روزهای گذشته آینده" و "فرست کلاس" می باشد اولین و قدرتمندترین ابرقهرمان جهش یافته به نام آپوکالیپس که نامیرا و شکست ناپذیر است از خواب طولانی خود بیدار می شود و از دیدن دنیای مدرن سال 1983 قاطی می کند به همین دلیل تصمیم می گیرد به نسل بشر پایان دهد اما برای این کار ابتدا باید مردان ایکس را شکست دهد ...
در "آپوکالیپس" بازیگران زیادی ایفای نقش می کنند که از بین آن ها می توان به مایکل فاسبندر، جیمز مک آووی، جنیفر لارنس و نیکولاس هولت اشاره کرد. گفتنی است که اسکار آیزاک هم ایفای نقش آپوکالیپس را برعهده دارد و اینکه نگران نباشید ! شخصیت وولورین با بازی هیو جکمن هم در این قسمت حضور دارد.
.
همانطور که پیش بینی می شد "مردان ایکس: آپوکالیپس" در 10 روزی که اکران شده با بیش از 400 میلیون دلار فروش خیره کننده ای داشته است اما همانند قسمت قبل نتوانسته نظر منتقدان را جلب کند و میانگین امتیاز 5.2 از 10 را از منتقدان دریافت کرده است.
نظر سینمارو ها با منتقدان متفاوت است و این فیلم تا کنون امتیاز 7.5 از 10 را در IMDB دریافت کرده به همین دلیل ما برای نسخه اصلی "آپوکالیپس" لحظه شماری می کنیم !
.
#مردان_ایکس #آپوکالیپس #معرفی_فیلم #تابستان2016_سینما_ایونت #فیلم #سینما #هالیوود #سینما_ایونت
#xmenapocalypse #summer2016 #film #cinema #hollywood
🌟فیلم های موردانتظار تابستان 2016🌟 . 🔷 فیلم X-Men: Apocalypse (مردان ایکس: آپوکالیپس) 🔹تاریخ اکران : 27 می 2016 (7 خرداد 95) . مجموعه فیلم های "مردان ایکس" یکی از معدود فرانچایزهای موفق کمیک بوکی در چند سال اخیر بوده است ، دو سال پیش بود که "مردان ایکس: روزهای گذشته آینده" اکران شد و با موفقیتی همه جانبه هم در گیشه ها و هم در بازخوردهای منتقدان همراه شد. برایان سینگر که دو قسمت قبلی این مجموعه فیلم را به خوبی کارگردانی کرده حالا دست به ساخت "آپوکالیپس" زده است، در این قسمت که ادامه "روزهای گذشته آینده" و "فرست کلاس" می باشد اولین و قدرتمندترین ابرقهرمان جهش یافته به نام آپوکالیپس که نامیرا و شکست ناپذیر است از خواب طولانی خود بیدار می شود و از دیدن دنیای مدرن سال 1983 قاطی می کند به همین دلیل تصمیم می گیرد به نسل بشر پایان دهد اما برای این کار ابتدا باید مردان ایکس را شکست دهد ... در "آپوکالیپس" بازیگران زیادی ایفای نقش می کنند که از بین آن ها می توان به مایکل فاسبندر، جیمز مک آووی، جنیفر لارنس و نیکولاس هولت اشاره کرد. گفتنی است که اسکار آیزاک هم ایفای نقش آپوکالیپس را برعهده دارد و اینکه نگران نباشید ! شخصیت وولورین با بازی هیو جکمن هم در این قسمت حضور دارد. . همانطور که پیش بینی می شد "مردان ایکس: آپوکالیپس" در 10 روزی که اکران شده با بیش از 400 میلیون دلار فروش خیره کننده ای داشته است اما همانند قسمت قبل نتوانسته نظر منتقدان را جلب کند و میانگین امتیاز 5.2 از 10 را از منتقدان دریافت کرده است. نظر سینمارو ها با منتقدان متفاوت است و این فیلم تا کنون امتیاز 7.5 از 10 را در IMDB دریافت کرده به همین دلیل ما برای نسخه اصلی "آپوکالیپس" لحظه شماری می کنیم ! . #مردان_ایکس  #آپوکالیپس  #معرفی_فیلم  #تابستان2016_سینما_ایونت  #فیلم  #سینما  #هالیوود  #سینما_ایونت  #xmenapocalypse  #summer2016  #film  #cinema  #hollywood 
#فان
.
🔹تهدید کریستیانو رونالدو به مرگ توسط "کوه" !!
.
ایشون بازیگر شخصیت The Mountain یا "کوه" در سریال Game of Thrones هستن که کریستیانو رونالدو رو تهدید به مرگ می کنه 😃😃
ویدیو رو ببینید ...
.
#کوه #کریستیانورونالدو #بازی_تاج_و_تخت #فان #سریال #سینما_ایونت
#themountain #cristianoronaldo #gameofthrones #island #fun
#فان  . 🔹تهدید کریستیانو رونالدو به مرگ توسط "کوه" !! . ایشون بازیگر شخصیت The Mountain یا "کوه" در سریال Game of Thrones هستن که کریستیانو رونالدو رو تهدید به مرگ می کنه 😃😃 ویدیو رو ببینید ... . #کوه  #کریستیانورونالدو  #بازی_تاج_و_تخت  #فان  #سریال  #سینما_ایونت  #themountain  #cristianoronaldo  #gameofthrones  #island  #fun 
.
🔹دقیقا 18 سال پیش در چنین روزی شاهکاری به نام The Truman Show اکران شد 😍🙏
.
"نمایش ترومن" شاید یکی از خاص ترین فیلم های ساخته شده در تاریخ سینما باشد ، داستان درباره مردی به نام ترومن (جیم کری) است که به ظاهر روابط معمولی با اطرافیانش دارد اما بدون آنکه بداند، بازیگر نقش خودش در یک برنامه تلویزیونی است و تمام اطرافیانش هم بازیگران این برنامه هستند که برای میلیون ها نفر به صورت 24 ساعته نمایش داده می شود !
فیلم در سال 1998 به کارگردانی پیتر ویر با فیلمنامه ای فوق العاده از اندرو نیکل و بازی فوق العاده جیم کری و اد هریس ساخته شد. "نمایش ترومن" از لحاظ فنی یکی از بهترین های سینماست اما جدای از مسائل فنی هم مفهومی بدیع دارد که توجه عمیقی را می طلبد.
.
اگر از فیلم های متعدد و یکنواخت این روزهای هالیوود خسته شده اید، شاهکار ساختارشکن و نابی به نام The Truman Show بهترین پیشنهاد برای شماست ❤👌
.
#نمایش_ترومن #جیم_کری #معرفی_فیلم #فیلم #سینما #هالیوود #سینما_ایونت
#thetrumanshow #jimcarey #film #cinema #hollywood
. 🔹دقیقا 18 سال پیش در چنین روزی شاهکاری به نام The Truman Show اکران شد 😍🙏 . "نمایش ترومن" شاید یکی از خاص ترین فیلم های ساخته شده در تاریخ سینما باشد ، داستان درباره مردی به نام ترومن (جیم کری) است که به ظاهر روابط معمولی با اطرافیانش دارد اما بدون آنکه بداند، بازیگر نقش خودش در یک برنامه تلویزیونی است و تمام اطرافیانش هم بازیگران این برنامه هستند که برای میلیون ها نفر به صورت 24 ساعته نمایش داده می شود ! فیلم در سال 1998 به کارگردانی پیتر ویر با فیلمنامه ای فوق العاده از اندرو نیکل و بازی فوق العاده جیم کری و اد هریس ساخته شد. "نمایش ترومن" از لحاظ فنی یکی از بهترین های سینماست اما جدای از مسائل فنی هم مفهومی بدیع دارد که توجه عمیقی را می طلبد. . اگر از فیلم های متعدد و یکنواخت این روزهای هالیوود خسته شده اید، شاهکار ساختارشکن و نابی به نام The Truman Show بهترین پیشنهاد برای شماست ❤👌 . #نمایش_ترومن  #جیم_کری  #معرفی_فیلم  #فیلم  #سینما  #هالیوود  #سینما_ایونت  #thetrumanshow  #jimcarey  #film  #cinema  #hollywood 
🌟فیلم های موردانتظار تابستان 2016🌟
.
🔷 فیلم The Nice Guys (آدم های خوب)
🔹تاریخ اکران : 20 می 2016 (31 اردیبهشت 95)
.
"آدم های خوب" یک کمدی جنایی است که در لس آنجلس دهه 70 جریان دارد ، ماجرا از آنجا شروع می شود که یک پورن استار جوان به طرز عجیبی گم می شود بعد از این اتفاق دو فرد بدشانس به اسم های هولند مارچ و جکسون هیلی خود را کارآگاه خصوصی معرفی می کنند و مسئولیت پیدا کردن این دختر جوان را برعهده می گیرند.
شاید بزرگترین نکته مثبت The Nice Guys حضور راسل کرو و رایان گاسلینگ در گروه بازیگری فیلم باشد ، در تریلری که از فیلم منتشر شد کرو و گاسلینگ به خوبی در جلد شخصیت های دهه هفتادی خود فرو رفته بودند.
فیلم در درجه سنی بزرگسالان قرار دارد و احتمالا شین بلک کارگردان و فیلمنامه نویس فیلم داستانی پر از کشت و کشتار و فحش های دیوانه وار از جنس کمدی های بزرگسالانه را به نگارش در آورده است !
.
"آدم های خوب" در دو هفته ای که اکران شده است فروش متوسطی داشته اما نظرات منتقدان به فیلم کاملا مثبت است و باید منتظر یک کمدی بزرگسالانه تمام عیار و لذت بخش باشیم.
.
#آدم_های_خوب #راسل_کرو #رایان_گاسلینگ #کمدی #معرفی_فیلم #تابستان2016_سینما_ایونت #فیلم #سینما #هالیوود #سینما_ایونت
#theniceguys #russellcrowe #ryangosling #comedy #summer2016 #film #cinema #hollywood
🌟فیلم های موردانتظار تابستان 2016🌟 . 🔷 فیلم The Nice Guys (آدم های خوب) 🔹تاریخ اکران : 20 می 2016 (31 اردیبهشت 95) . "آدم های خوب" یک کمدی جنایی است که در لس آنجلس دهه 70 جریان دارد ، ماجرا از آنجا شروع می شود که یک پورن استار جوان به طرز عجیبی گم می شود بعد از این اتفاق دو فرد بدشانس به اسم های هولند مارچ و جکسون هیلی خود را کارآگاه خصوصی معرفی می کنند و مسئولیت پیدا کردن این دختر جوان را برعهده می گیرند. شاید بزرگترین نکته مثبت The Nice Guys حضور راسل کرو و رایان گاسلینگ در گروه بازیگری فیلم باشد ، در تریلری که از فیلم منتشر شد کرو و گاسلینگ به خوبی در جلد شخصیت های دهه هفتادی خود فرو رفته بودند. فیلم در درجه سنی بزرگسالان قرار دارد و احتمالا شین بلک کارگردان و فیلمنامه نویس فیلم داستانی پر از کشت و کشتار و فحش های دیوانه وار از جنس کمدی های بزرگسالانه را به نگارش در آورده است ! . "آدم های خوب" در دو هفته ای که اکران شده است فروش متوسطی داشته اما نظرات منتقدان به فیلم کاملا مثبت است و باید منتظر یک کمدی بزرگسالانه تمام عیار و لذت بخش باشیم. . #آدم_های_خوب  #راسل_کرو  #رایان_گاسلینگ  #کمدی  #معرفی_فیلم  #تابستان2016_سینما_ایونت  #فیلم  #سینما  #هالیوود  #سینما_ایونت  #theniceguys  #russellcrowe  #ryangosling  #comedy  #summer2016  #film  #cinema  #hollywood 
.
یه عکس فوق العاده سنگین 😨❤
.
سه نفر که خاطراتی پاک نشدنی با شاهکاری به نام Breaking Bad برای ما ساختند.
وینس گلیگان با سریال Better Call Saul تا حدودی این خاطرات رو زنده کرده اما جای خالی برایان کرانستون و آرون پال احساس میشه ...
.
#بریکینگ_بد #برایان_کرانستون #آرون_پال #وینس_گلیگان #والتر_وايت #جسی_پینکمن #سریال #سینما_ایونت
#breakingbad #bryancranston #aaronpaul #vincegilligan #amc #series
. یه عکس فوق العاده سنگین 😨❤ . سه نفر که خاطراتی پاک نشدنی با شاهکاری به نام Breaking Bad برای ما ساختند. وینس گلیگان با سریال Better Call Saul تا حدودی این خاطرات رو زنده کرده اما جای خالی برایان کرانستون و آرون پال احساس میشه ... . #بریکینگ_بد  #برایان_کرانستون  #آرون_پال  #وینس_گلیگان  #والتر_وايت  #جسی_پینکمن  #سریال  #سینما_ایونت  #breakingbad  #bryancranston  #aaronpaul  #vincegilligan  #amc  #series 
.
🔹آنجلینا جولی 41 ساله شد 😍
.
آنجلینا جولی بازیگری که بارها و بارها توسط نشریات مختلف القاب جذاب ترین ، زیباترین و ... را دریافت کرده است در کنار درخشش و محبوبیت در هالیوود ، کارهای بشر دوستانه فراوانی هم انجام می دهد.
جولی در طول دوران بازیگری اش دو بار جایزه اسکار را دریافت کرده است، یک بار در سال 2000 و برای بازی در فیلم Girl, Interrupted و بار دیگر در سال 2014 جایزه اسکار افتخاری برای اقدام های بشر دوستانه خود دریافت کرد.
آنجلینا جولی درحال حاضر سفیر سازمان ملل در امور مربوط به پناهندگان هم می باشد.
.
تولدت مبارک بانوی دوست داشتنی هالیوود ❤🎉
.
#آنجلیناجولی #تولد #بازیگر #سازمان_ملل #فیلم #سینما #هالیوود #سینما_ایونت
#angelinajolie #birthday #film #cinema #hollywood
. 🔹آنجلینا جولی 41 ساله شد 😍 . آنجلینا جولی بازیگری که بارها و بارها توسط نشریات مختلف القاب جذاب ترین ، زیباترین و ... را دریافت کرده است در کنار درخشش و محبوبیت در هالیوود ، کارهای بشر دوستانه فراوانی هم انجام می دهد. جولی در طول دوران بازیگری اش دو بار جایزه اسکار را دریافت کرده است، یک بار در سال 2000 و برای بازی در فیلم Girl, Interrupted و بار دیگر در سال 2014 جایزه اسکار افتخاری برای اقدام های بشر دوستانه خود دریافت کرد. آنجلینا جولی درحال حاضر سفیر سازمان ملل در امور مربوط به پناهندگان هم می باشد. . تولدت مبارک بانوی دوست داشتنی هالیوود ❤🎉 . #آنجلیناجولی  #تولد  #بازیگر  #سازمان_ملل  #فیلم  #سینما  #هالیوود  #سینما_ایونت  #angelinajolie  #birthday  #film  #cinema  #hollywood 
.
🔹به مناسبت درگذشت بزرگترین بوکسور تاریخ؛ همانند پروانه در آسمان شناور باش و مثل زنبور نیش بزن 😔❤
.
ساعاتی پیش خبری غم انگیز برای تمام جهانیان مخابره شد، محمدعلی (کاسیوس کلی) پس از سه دهه مبارزه با پارکینسون در سن 74 سالگی درگذشت.
.
شاید زندگینامه محمد علی افسانه ای در رده دراماتیک ترین و جنجالی ترین زندگینامه های افراد سرشناس جهان قرار گیرد !
در سال 1964 کاسیوس کلی وقتی تنها 22 سال سن داشت سونی لیستون قهرمان سنگین وزن جهان را شکست داد، به میانه رینگ آمد چرخی زد و به بالا پرید و خود را پادشاه جهان نامید ، او سونی لیستون با تجربه را شکست داده و حالا قهرمان سنگین وزن جهان بود.
کاسیوس کلی بعد از قهرمانی سنگین وزن جهان به اسلام گروید و نام خود را به "محمدعلی" تغییر داد ، یک اتفاق تاریخی که به گفته خودش یکی از بهترین و بزرگترین تصمیماتش بود.
محمدعلی در 8 مسابقه از قهرمانی سنگین وزن خود دفاع کرد ، حالا به سال 1966 می رسیم، محمدعلی برای جنگ در ویتنام به خدمت فراخوانده شد ولی او از این کار سر باز زد و اعلام کرد که هرگز بر روی هم نوعان ویتنامی آتش نمی ریزد. به همین دلیل او 3 سال به زندان محکوم شد !
.
در سال 1970 پس از سپری کردن دوران محرومیت خود ، دوباره به رینگ بازگشت و در سال 1971 باید برای پس گرفتن قهرمانی سنگین وزن جهان جو فریزر را شکست میداد ، اما او که چندین سال از رینگ دور بود طعم شکست را چشید و قهرمانی را از دست داد.
محمدعلی که بدنبال قهرمانی جهان بود. در سال 1974 با جورج فورمن بر سر عنوان قهرمانی سنگین وزن جهان مبارزه کرد و او را شکست داد ، محمدعلی دوباره پادشاه جهان شده بود.
تا سال 1977 در 10 مبارزه از عنوان قهرمانی خود دفاع کرد تا اینکه در سال 1978 این عنوان را به لئون اسپینکس واگذار کرد هر چند ماه بعد در مبارزه دیگری با اسپینکس او را شکست داد و عنوان قهرمانی خود را پس گرفت.
محمدعلی 38 ساله در سال 1980 در مبارزه ای مقابل لری هولمز شکست خورد و با واگذار کردن عنوان قهرمانی سنگین وزن خود برای همیشه با بوکس خداحافظی کرد.
.
محمدعلی در طول دوران حرفه ای خود در 61 مبارزه شرکت کرد که آمار 56 پیروزی و فقط 5 شکست را ثبت کرده است ، او 3 بار عنوان قهرمانی سنگین وزن جهان را بدست آورده است.
.
"خداوند" بزرگترین است، من فقط بزرگترین بوکسور هستم.
روحش شاد و یادش گرامی 🙏
.
#محمدعلی #محمدعلی_کلی #بوکس #سینما_ایونت
#muhammadali #rip #boxing
. 🔹به مناسبت درگذشت بزرگترین بوکسور تاریخ؛ همانند پروانه در آسمان شناور باش و مثل زنبور نیش بزن 😔❤ . ساعاتی پیش خبری غم انگیز برای تمام جهانیان مخابره شد، محمدعلی (کاسیوس کلی) پس از سه دهه مبارزه با پارکینسون در سن 74 سالگی درگذشت. . شاید زندگینامه محمد علی افسانه ای در رده دراماتیک ترین و جنجالی ترین زندگینامه های افراد سرشناس جهان قرار گیرد ! در سال 1964 کاسیوس کلی وقتی تنها 22 سال سن داشت سونی لیستون قهرمان سنگین وزن جهان را شکست داد، به میانه رینگ آمد چرخی زد و به بالا پرید و خود را پادشاه جهان نامید ، او سونی لیستون با تجربه را شکست داده و حالا قهرمان سنگین وزن جهان بود. کاسیوس کلی بعد از قهرمانی سنگین وزن جهان به اسلام گروید و نام خود را به "محمدعلی" تغییر داد ، یک اتفاق تاریخی که به گفته خودش یکی از بهترین و بزرگترین تصمیماتش بود. محمدعلی در 8 مسابقه از قهرمانی سنگین وزن خود دفاع کرد ، حالا به سال 1966 می رسیم، محمدعلی برای جنگ در ویتنام به خدمت فراخوانده شد ولی او از این کار سر باز زد و اعلام کرد که هرگز بر روی هم نوعان ویتنامی آتش نمی ریزد. به همین دلیل او 3 سال به زندان محکوم شد ! . در سال 1970 پس از سپری کردن دوران محرومیت خود ، دوباره به رینگ بازگشت و در سال 1971 باید برای پس گرفتن قهرمانی سنگین وزن جهان جو فریزر را شکست میداد ، اما او که چندین سال از رینگ دور بود طعم شکست را چشید و قهرمانی را از دست داد. محمدعلی که بدنبال قهرمانی جهان بود. در سال 1974 با جورج فورمن بر سر عنوان قهرمانی سنگین وزن جهان مبارزه کرد و او را شکست داد ، محمدعلی دوباره پادشاه جهان شده بود. تا سال 1977 در 10 مبارزه از عنوان قهرمانی خود دفاع کرد تا اینکه در سال 1978 این عنوان را به لئون اسپینکس واگذار کرد هر چند ماه بعد در مبارزه دیگری با اسپینکس او را شکست داد و عنوان قهرمانی خود را پس گرفت. محمدعلی 38 ساله در سال 1980 در مبارزه ای مقابل لری هولمز شکست خورد و با واگذار کردن عنوان قهرمانی سنگین وزن خود برای همیشه با بوکس خداحافظی کرد. . محمدعلی در طول دوران حرفه ای خود در 61 مبارزه شرکت کرد که آمار 56 پیروزی و فقط 5 شکست را ثبت کرده است ، او 3 بار عنوان قهرمانی سنگین وزن جهان را بدست آورده است. . "خداوند" بزرگترین است، من فقط بزرگترین بوکسور هستم. روحش شاد و یادش گرامی 🙏 . #محمدعلی  #محمدعلی_کلی  #بوکس  #سینما_ایونت  #muhammadali  #rip  #boxing 
🎬سکانس برتر🎬
.
💥 سکانس معروف فیلم The Godfather 😍🙏
.
امشب در بخش سکانس برتر به سراغ شاهکار ماندگار فرانسیس فورد کاپولا می رویم ، "پدرخوانده" فیلمی که در سال 1972 ساخته شده و تا ابد در سینما ماندگار است.
این سکانس تحت تاثیر هنرنمایی استاد مارلون براندو و دو دیالوگ برتر مجموعه فیلم های "پدرخوانده" می باشد.
.
🔹دیگر ویدیوهای این بخش را در هشتگ #سکانس_برتر_سینما_ایونت ببینید.
.
#پدرخوانده #گادفادر #مارلون_براندو #سکانس_برتر #فیلم #سینما #هالیوود #سینما_ایونت
#thegodfather #marlonbrando #bestscene #film #cinema #hollywood
🎬سکانس برتر🎬 . 💥 سکانس معروف فیلم The Godfather 😍🙏 . امشب در بخش سکانس برتر به سراغ شاهکار ماندگار فرانسیس فورد کاپولا می رویم ، "پدرخوانده" فیلمی که در سال 1972 ساخته شده و تا ابد در سینما ماندگار است. این سکانس تحت تاثیر هنرنمایی استاد مارلون براندو و دو دیالوگ برتر مجموعه فیلم های "پدرخوانده" می باشد. . 🔹دیگر ویدیوهای این بخش را در هشتگ #سکانس_برتر_سینما_ایونت  ببینید. . #پدرخوانده  #گادفادر  #مارلون_براندو  #سکانس_برتر  #فیلم  #سینما  #هالیوود  #سینما_ایونت  #thegodfather  #marlonbrando  #bestscene  #film  #cinema  #hollywood 
دیالوگ برتر
.
◀مرلین مونرو :
من آدم خودخواه و بی حوصله و متزلزلی هستم
من نیز اشتباه می کنم ، رفتارم از کنترل خارج می شود و گاهی اوقات کنترل کردنم سخت می شود
اما اگر نتوانید من را در بدترین حال تحمل کنید، مطمئن باشید که لیاقت بهترین حال من را ندارید ...
.
#مرلین_مونرو #سخن_بزرگان #دیالوگ_ماندگار #دیالوگ #دیالوگ_برتر #هالیوود #سینما_ایونت
#marliynmonroe #quotes #hollywood
دیالوگ برتر . ◀مرلین مونرو : من آدم خودخواه و بی حوصله و متزلزلی هستم من نیز اشتباه می کنم ، رفتارم از کنترل خارج می شود و گاهی اوقات کنترل کردنم سخت می شود اما اگر نتوانید من را در بدترین حال تحمل کنید، مطمئن باشید که لیاقت بهترین حال من را ندارید ... . #مرلین_مونرو  #سخن_بزرگان  #دیالوگ_ماندگار  #دیالوگ  #دیالوگ_برتر  #هالیوود  #سینما_ایونت  #marliynmonroe  #quotes  #hollywood 
🌟فیلم های موردانتظار تابستان 2016🌟
.
🔷 فیلم Neighbors 2: Sorority Rising (همسایه ها 2: انجمن خواهری)
🔹تاریخ اکران : 20 می 2016 (31 اردیبهشت 95)
.
قسمت اول Neighbors کمدی سطح بالایی بود و موفقیت های زیادی بدست آورد هم در زمینه فروش و هم در جلب نظر مثبت منتقدان ، بعد از موفقیت های قسمت اول مشخص بود که برای این فیلم دنباله ای در کار است.
پس از 2 سال انتظار در این تابستان قسمت دوم با عنوان "همسایه ها 2: انجمن خواهری" اکران شد، در این قسمت مک و همسرش کلی در انتظار متولد شدن فرزند دومشان هستند و در همین حین گروهی از دختران به همسایگی شان نقل مکان می کنند و آرامش آن ها را برهم می زنند. این زوج برای مبارزه با آن ها با دشمنشان در قسمت قبل یعنی تدی متحد می شوند تا روی دختران را کم کنند !
در "همسایه ها 2" بازیگران قسمت قبلی یعنی سث روگن، زک افرون، رز بایرن و دیو فرانکو به همراه یک عضو جدید به نام کلویی گریس مورتز ایفای نقش می کنند.
.
فیلم در دو هفته ای که اکران شده است با 79 میلیون دلار فروش متوسطی داشته است و میانگین امتیازات منتقدان به این فیلم 5.8 از 10 می باشد.
.
#همسایه_ها #سث_روگن #زک_افرون #معرفی_فیلم #تابستان2016_سینما_ایونت #کمدی #فیلم #سینما #هالیوود #سینما_ایونت
#neighbors #neighbors2 #sethrogen #zacefron #film #cinema #hollywood #summer2016
🌟فیلم های موردانتظار تابستان 2016🌟 . 🔷 فیلم Neighbors 2: Sorority Rising (همسایه ها 2: انجمن خواهری) 🔹تاریخ اکران : 20 می 2016 (31 اردیبهشت 95) . قسمت اول Neighbors کمدی سطح بالایی بود و موفقیت های زیادی بدست آورد هم در زمینه فروش و هم در جلب نظر مثبت منتقدان ، بعد از موفقیت های قسمت اول مشخص بود که برای این فیلم دنباله ای در کار است. پس از 2 سال انتظار در این تابستان قسمت دوم با عنوان "همسایه ها 2: انجمن خواهری" اکران شد، در این قسمت مک و همسرش کلی در انتظار متولد شدن فرزند دومشان هستند و در همین حین گروهی از دختران به همسایگی شان نقل مکان می کنند و آرامش آن ها را برهم می زنند. این زوج برای مبارزه با آن ها با دشمنشان در قسمت قبل یعنی تدی متحد می شوند تا روی دختران را کم کنند ! در "همسایه ها 2" بازیگران قسمت قبلی یعنی سث روگن، زک افرون، رز بایرن و دیو فرانکو به همراه یک عضو جدید به نام کلویی گریس مورتز ایفای نقش می کنند. . فیلم در دو هفته ای که اکران شده است با 79 میلیون دلار فروش متوسطی داشته است و میانگین امتیازات منتقدان به این فیلم 5.8 از 10 می باشد. . #همسایه_ها  #سث_روگن  #زک_افرون  #معرفی_فیلم  #تابستان2016_سینما_ایونت  #کمدی  #فیلم  #سینما  #هالیوود  #سینما_ایونت  #neighbors  #neighbors2  #sethrogen  #zacefron  #film  #cinema  #hollywood  #summer2016 
.
آخرین باری که تمام استارک ها کنار هم بودند ❤😔
.
ند استارک ، کتلین استارک ، راب استارک و حالا هم هودور در سکانس هایی دراماتیک از داستان حذف شدند ...
سانسا ، آریا ، بران و ریکون باقی مانده اند و نقش کلیدی در ادامه داستان دارند ...
.
شمال فراموش نمیکنه 😢
.
#استارک #وینترفل #شمال #بازی_تاج_و_تخت #سریال #سینما_ایونت
#stark #winterfell #north #gameofthrones #got #hbo #series
. آخرین باری که تمام استارک ها کنار هم بودند ❤😔 . ند استارک ، کتلین استارک ، راب استارک و حالا هم هودور در سکانس هایی دراماتیک از داستان حذف شدند ... سانسا ، آریا ، بران و ریکون باقی مانده اند و نقش کلیدی در ادامه داستان دارند ... . شمال فراموش نمیکنه 😢 . #استارک  #وینترفل  #شمال  #بازی_تاج_و_تخت  #سریال  #سینما_ایونت  #stark  #winterfell  #north  #gameofthrones  #got  #hbo  #series 
.
🔷 پرونده ویژه درباره ضرب و شتم امبر هرد توسط جانی دپ؛ ماجرا چیست ؟!
.
این روزها بحث ضرب و شتم امبر هرد توسط جانی دپ بازیگر سرشناس هالیوود و درخواست طلاق امبر هرد جنجال زیادی در فضای مجازی به پا کرده است و بحث اصلی این روزهای کاربران در شبکه های اجتماعی می باشد، تصمیم گرفتیم این ماجرا را به صورت کامل بررسی کنیم.
.
جانی دپ در سال 2012 پس از 14 سال زندگی مشترک با ونسا پارادی از او جدا شد و در سال 2015 با امبر هرد بازیگر و مدل زیبای هالیوودی که 22 سال با او فاصله سنی داشت ازدواج کرد !
تقریبا 15 ماه پس از زندگی مشترک ، حالا هرد درخواست طلاق داده است ! روز جمعه هفتم خرداد بود که با دستور قاضی برای فاصله گیری جانی دپ از همسرش مسئله رسانه ای شد و جنجال بزرگی به پا کرد.
امبر هرد که با صورت کبود در دادگاه شرکت کرد بود در شکایت خود نوشته است : "من تمام مدت نگرانم که جانی بدون اطلاع قبلی از راه برسد و من از نظر جسمی و روحی تحت فشار قرار بگیرم."
هرد درباره ضرب و شتم به دادگاه گفته است که دپ مست بوده است و پس از کشیدن موهای او صورتش را گرفته و او را مورد ضرب و شتم قرار داده است ! در قسمتی دیگر از اظهارتش هم گفته یک بار دپ گوشی موبایل را به صورت او کوبیده است !
پس از این شکایت ، امبر هرد عکس کبودی های صورتش را در مجله People منتشر کرد تا حرف هایش را ثابت کند.
.
جانی دپ درحال حاضر به همراه گروه موزیک "هالیوود ومپایرز" در پرتغال به سر میبرد و درباره این موضوع حرفی نزده است.
لیلی رز دپ دختر 17 ساله جانی دپ در دفاع از پدرش گفته است : "او مهربان ترین و دوست داشتنی ترین فردی است که می شناسم، او چیزی نیست جز یک پدر فوق العاده برای من و برادر کوچکم و هرکسی که او را می شناسد همین را درباره پدرم خواهد گفت."
تعدادی از طرفداران جانی دپ این اتهامات را رد کرده اند و معتقد هستند که امبر هرد برای رسیدن به ثروت دپ این اقدام را انجام داده است !
گفتنی است که جانی دپ 52 ساله با 400 میلیون دلار دارایی به همراه یک جزیره در باهاما یکی از ثروتمندترین بازیگران هالیوودی می باشد، دپ قبل از ازدواج با هرد قرارداد تقسیم اموال بین زوجین را امضا کرده بود و حالا بعد از طلاق ممکن است نصف دارایی هایش به امبر هرد برسد !
.
🚫تهیه شده در #سینما_ایونت
.
#جانی_دپ #امبر_هرد #طلاق #جنجال #فیلم #سینما #هالیوود
#johnnydepp #amberheard #divorce #film #cinema #hollywood
. 🔷 پرونده ویژه درباره ضرب و شتم امبر هرد توسط جانی دپ؛ ماجرا چیست ؟! . این روزها بحث ضرب و شتم امبر هرد توسط جانی دپ بازیگر سرشناس هالیوود و درخواست طلاق امبر هرد جنجال زیادی در فضای مجازی به پا کرده است و بحث اصلی این روزهای کاربران در شبکه های اجتماعی می باشد، تصمیم گرفتیم این ماجرا را به صورت کامل بررسی کنیم. . جانی دپ در سال 2012 پس از 14 سال زندگی مشترک با ونسا پارادی از او جدا شد و در سال 2015 با امبر هرد بازیگر و مدل زیبای هالیوودی که 22 سال با او فاصله سنی داشت ازدواج کرد ! تقریبا 15 ماه پس از زندگی مشترک ، حالا هرد درخواست طلاق داده است ! روز جمعه هفتم خرداد بود که با دستور قاضی برای فاصله گیری جانی دپ از همسرش مسئله رسانه ای شد و جنجال بزرگی به پا کرد. امبر هرد که با صورت کبود در دادگاه شرکت کرد بود در شکایت خود نوشته است : "من تمام مدت نگرانم که جانی بدون اطلاع قبلی از راه برسد و من از نظر جسمی و روحی تحت فشار قرار بگیرم." هرد درباره ضرب و شتم به دادگاه گفته است که دپ مست بوده است و پس از کشیدن موهای او صورتش را گرفته و او را مورد ضرب و شتم قرار داده است ! در قسمتی دیگر از اظهارتش هم گفته یک بار دپ گوشی موبایل را به صورت او کوبیده است ! پس از این شکایت ، امبر هرد عکس کبودی های صورتش را در مجله People منتشر کرد تا حرف هایش را ثابت کند. . جانی دپ درحال حاضر به همراه گروه موزیک "هالیوود ومپایرز" در پرتغال به سر میبرد و درباره این موضوع حرفی نزده است. لیلی رز دپ دختر 17 ساله جانی دپ در دفاع از پدرش گفته است : "او مهربان ترین و دوست داشتنی ترین فردی است که می شناسم، او چیزی نیست جز یک پدر فوق العاده برای من و برادر کوچکم و هرکسی که او را می شناسد همین را درباره پدرم خواهد گفت." تعدادی از طرفداران جانی دپ این اتهامات را رد کرده اند و معتقد هستند که امبر هرد برای رسیدن به ثروت دپ این اقدام را انجام داده است ! گفتنی است که جانی دپ 52 ساله با 400 میلیون دلار دارایی به همراه یک جزیره در باهاما یکی از ثروتمندترین بازیگران هالیوودی می باشد، دپ قبل از ازدواج با هرد قرارداد تقسیم اموال بین زوجین را امضا کرده بود و حالا بعد از طلاق ممکن است نصف دارایی هایش به امبر هرد برسد ! . 🚫تهیه شده در #سینما_ایونت  . #جانی_دپ  #امبر_هرد  #طلاق  #جنجال  #فیلم  #سینما  #هالیوود  #johnnydepp  #amberheard  #divorce  #film  #cinema  #hollywood 
🎬سکانس برتر🎬
.
💥 سکانس معروف جوکر در فیلم The Dark Knight 😍👌
.
کریستوفر نولان در دومین قسمت از سه گانه معروف بتمن خود یک شخصیت ویژه در فیلمش داشت ، "جوکر" با بازی ماندگار هیث لجر که شاید بهترین نقش منفی تمام تاریخ سینما باشد !
در این سکانس با ایفای نقش استادانه هیث لجر روبرو می شویم جایی که جوکر ماجرای زخمی شدن صورتش را با دیالوگ ماندگار "چرا اینقدر جدی" می گوید.
دوستانتون رو تگ کنید 😊❤
.
🔹دیگر ویدیوهای این بخش رو در هشتگ #سکانس_برتر_سینما_ایونت ببینید.
.
#شوالیه_تاریکی #جوکر #هیث_لجر #بتمن #کریستوفر_نولان #سکانس_برتر #فیلم #سینما #هالیوود #سینما_ایونت
#thedarkknight #joker #heathledger #whysoserious #bestscene #film #cinema #hollywood
🎬سکانس برتر🎬 . 💥 سکانس معروف جوکر در فیلم The Dark Knight 😍👌 . کریستوفر نولان در دومین قسمت از سه گانه معروف بتمن خود یک شخصیت ویژه در فیلمش داشت ، "جوکر" با بازی ماندگار هیث لجر که شاید بهترین نقش منفی تمام تاریخ سینما باشد ! در این سکانس با ایفای نقش استادانه هیث لجر روبرو می شویم جایی که جوکر ماجرای زخمی شدن صورتش را با دیالوگ ماندگار "چرا اینقدر جدی" می گوید. دوستانتون رو تگ کنید 😊❤ . 🔹دیگر ویدیوهای این بخش رو در هشتگ #سکانس_برتر_سینما_ایونت  ببینید. . #شوالیه_تاریکی  #جوکر  #هیث_لجر  #بتمن  #کریستوفر_نولان  #سکانس_برتر  #فیلم  #سینما  #هالیوود  #سینما_ایونت  #thedarkknight  #joker  #heathledger  #whysoserious  #bestscene  #film  #cinema  #hollywood 
.
🔷 تولدهای امروز 🎁🎂
.
🔹مرلین مونرو؛ دختری که از یتیم خانه به هالیوود رسید و به معروف ترین سلبریتی دوران خودش تبدیل شد !
نورما جین مورتنسون معروف به مرلین مونرو در 9 سالگی به یتیم خانه سپرده شد و در طول سال ها سرپرستی او به 11 خانواده مختلف سپرده شد که در طی آن ها مورد سو استفاده جنسی قرار گرفت و به همین دلیل تاثیرات روانی عمیقی بر او وارد شد.
در سال 1945 هنگامی که مونرو در یک کارخانه اسلحه سازی کار می کرد توجه یک عکاس ارتش آمریکا رو به خود جلب کرد و تصویرش بر روی مجله رسمی ارتش نقش بست، بعد از این بود که مونرو به دلیل چهره زیبای خود مورد توجه بسیاری از مجله ها قرار گرفت و کار مدلینگ را به صورت جدی آغاز کرد.
مرلین مونرو همچنان به شهرت خود اضافه می کرد که سرانجام در سال 1953 تصویر برهنه او بر روی اولین جلد مجله "پلی بوی" منتشر شد و شهرتی جهانی پیدا کرد.
مونرو در دهه 50 شهرتی دیوانه وار بدست آورده بود و به عنوان نماد جذابیت شناخته می شد، او بر زنان زمان خود تاثیر بسیاری می گذاشت و یکی از اولین زنان جریان فمنیسم بود.
مونرو سال 1962 وقتی که 36 سال داشت و در اوج محبوبیت به سر میبرد نیز درگذشت، مرگ او در آن زمان مشکوک بود و تئوری هایی همچون خودکشی و مصرف داروهای خواب آور برای آن مطرح شد، جنجالی ترین تئوری برای مرگ مونرو رابطه داشتن با جان اف کندی رئیس جمهور وقت آمریکا بود که به دلیل جلوگیری از رسوایی رئیس جمهور مونرو به قتل رسید !
.
🌟امروز 90مین سالروز تولد مرلین مونرو می باشد، او یک جمله ماندگار دارد که می گوید : من یک زن بازنده ام. مردها زیادی از من انتظار دارند، به خاطر تصویری که از من ساخته شده و خودم هم در ساخت آن کمک کرده ام، من سمبلی از تنها چیزی هستم که مردان از آن استقبال می کنند ... 😔❤
.
.
🔹مورگان فریمن؛ مرد گزیده کار هالیوود !
احتمالا فریمن را در تعداد زیادی از فیلم های ماندگار یا پرفروش سینما مشاهده کرده اید، او یکی از گزیده کار ترین بازیگران سینما می باشد.
فریمن در سال 2005 برای بازی در فیلم "دختر میلیون دلاری" جایزه اسکار را دریافت کرد، او سه بار دیگر برای بازی در فیلم های "رستگاری از شاوشنگ" ، "رانندگی برای خانم دیزی" و "مهارت شهرنشینی" نامزد دریافت این جایزه شده است.
.
🌟امروز تولد 79 سالگی مورگان فریمن دوست داشتنی بود 😍🙏
.
#مرلین_مونرو #مورگان_فریمن #تولد #فیلم #سینما #هالیوود #سلبریتی #مدلینگ #سینما_ایونت
#marliynmonroe #birthday #hollywood #celeb
. 🔷 تولدهای امروز 🎁🎂 . 🔹مرلین مونرو؛ دختری که از یتیم خانه به هالیوود رسید و به معروف ترین سلبریتی دوران خودش تبدیل شد ! نورما جین مورتنسون معروف به مرلین مونرو در 9 سالگی به یتیم خانه سپرده شد و در طول سال ها سرپرستی او به 11 خانواده مختلف سپرده شد که در طی آن ها مورد سو استفاده جنسی قرار گرفت و به همین دلیل تاثیرات روانی عمیقی بر او وارد شد. در سال 1945 هنگامی که مونرو در یک کارخانه اسلحه سازی کار می کرد توجه یک عکاس ارتش آمریکا رو به خود جلب کرد و تصویرش بر روی مجله رسمی ارتش نقش بست، بعد از این بود که مونرو به دلیل چهره زیبای خود مورد توجه بسیاری از مجله ها قرار گرفت و کار مدلینگ را به صورت جدی آغاز کرد. مرلین مونرو همچنان به شهرت خود اضافه می کرد که سرانجام در سال 1953 تصویر برهنه او بر روی اولین جلد مجله "پلی بوی" منتشر شد و شهرتی جهانی پیدا کرد. مونرو در دهه 50 شهرتی دیوانه وار بدست آورده بود و به عنوان نماد جذابیت شناخته می شد، او بر زنان زمان خود تاثیر بسیاری می گذاشت و یکی از اولین زنان جریان فمنیسم بود. مونرو سال 1962 وقتی که 36 سال داشت و در اوج محبوبیت به سر میبرد نیز درگذشت، مرگ او در آن زمان مشکوک بود و تئوری هایی همچون خودکشی و مصرف داروهای خواب آور برای آن مطرح شد، جنجالی ترین تئوری برای مرگ مونرو رابطه داشتن با جان اف کندی رئیس جمهور وقت آمریکا بود که به دلیل جلوگیری از رسوایی رئیس جمهور مونرو به قتل رسید ! . 🌟امروز 90مین سالروز تولد مرلین مونرو می باشد، او یک جمله ماندگار دارد که می گوید : من یک زن بازنده ام. مردها زیادی از من انتظار دارند، به خاطر تصویری که از من ساخته شده و خودم هم در ساخت آن کمک کرده ام، من سمبلی از تنها چیزی هستم که مردان از آن استقبال می کنند ... 😔❤ . . 🔹مورگان فریمن؛ مرد گزیده کار هالیوود ! احتمالا فریمن را در تعداد زیادی از فیلم های ماندگار یا پرفروش سینما مشاهده کرده اید، او یکی از گزیده کار ترین بازیگران سینما می باشد. فریمن در سال 2005 برای بازی در فیلم "دختر میلیون دلاری" جایزه اسکار را دریافت کرد، او سه بار دیگر برای بازی در فیلم های "رستگاری از شاوشنگ" ، "رانندگی برای خانم دیزی" و "مهارت شهرنشینی" نامزد دریافت این جایزه شده است. . 🌟امروز تولد 79 سالگی مورگان فریمن دوست داشتنی بود 😍🙏 . #مرلین_مونرو  #مورگان_فریمن  #تولد  #فیلم  #سینما  #هالیوود  #سلبریتی  #مدلینگ  #سینما_ایونت  #marliynmonroe  #birthday  #hollywood  #celeb