an online Instagram web viewer
 • derayyurdakul
  Deray Yurdakul
  @derayyurdakul

Images by derayyurdakul

Çukurova Bölgesinde Sehit ailelerine destek olmak amaci ile yaptığımız etkinlikte desteğini esirgemeyen, firmasının adından daha büyük bir yüreğe sahip Sandalyeci firmasinin sahibi sevgili dostum Kerim Basterzi beyefendi, can dostlarım Şeniz Ulusoy ile Pınar Erdem ve canım oğlum Atakan ile Moonlife ödül töreninden. 
#tbt#moonlifeödüllerioscars2017🏆 #ödültöreni#sandalyeci#dost#ogul#evlat#coksukur #iyikivarlar #istanbul #friends
İlham veren ve şükredecek ne çok şey var hayatimda😊🙏❤
#ilham#sukretmek#sevgi#saygi#aile#evlat#dost#okur#kitaplar#iyikivarlar#happy#author#canliyayin#krttelevizyonu#canlıyayın #televizyon
Güne, ailene, çevrene, hayatına dokunan kişilere, evine, işine, karşılaştığın zorluklara, hayatından çıkan kisilere ve hatta giden yıla bile tebessüm etmeyi ihmal etme. Gülümsemen iyi gelecek; önce sana sonra çevrene hatta geride kalanlara bile...D. ( moonlife dergisi ocak sayısı köşe yazımdan)
#tebessüm #gülümse#sev#say#şükret #smile#moonlifedergisi
Güne, ailene, çevrene, hayatına dokunan kişilere, evine, işine, karşılaştığın zorluklara, hayatından çıkan kisilere ve hatta giden yıla bile tebessüm etmeyi ihmal etme. Gülümsemen iyi gelecek; önce sana sonra çevrene hatta geride kalanlara bile...D. ( moonlife dergisi ocak sayısı köşe yazımdan) #tebessüm  #gülümse #sev #say #şükret  #smile #moonlifedergisi 
Çukurova'nın haber, ekonomi, siyasi, aktüel, spor, magazin ve yorum gazetesi olarak nabzını tutan Güney Havadis Gazetesinde; şahsıma, Sevgili dostum Engelsiz yasam Vakfi genel koordinatoru Seniz ulusoy ile birlikte yaptigimiz etkinliklere, kitabima yer verip göstermiş oldukları ilgiden ve haber yapmalarindan dolayi çok teşekkür ederim.
#güneyhavadismedyagrubu#gazete #cukurova#newspaper#news#engelsizyasamvakfi #ödül#köşeyazarı #etkinlik#yazar#sunucu#author
Çukurova'nın haber, ekonomi, siyasi, aktüel, spor, magazin ve yorum gazetesi olarak nabzını tutan Güney Havadis Gazetesinde; şahsıma, Sevgili dostum Engelsiz yasam Vakfi genel koordinatoru Seniz ulusoy ile birlikte yaptigimiz etkinliklere, kitabima yer verip göstermiş oldukları ilgiden ve haber yapmalarindan dolayi çok teşekkür ederim. #güneyhavadismedyagrubu #gazete  #cukurova #newspaper #news #engelsizyasamvakfi  #ödül #köşeyazarı  #etkinlik #yazar #sunucu #author 
Sadece kitaba değil yüreğe de imzani atabiliyorsan başarılı olmussundur. Samimiyet, güven, huzur ver ki söz de değil özde sevilebilesin...D.
#samimiyet#güven#huzur#imza#author#kitap#yurek#dürüstlük #sevgi#saygi#emek#author#tv
Bugün KRT Kültür Tv de , sevgili Bahar Yıldırım'ın hazırlayıp sunduğu " Modern Hayat " adlı canlı yayın programının konuğuydum. Kitaplar, yazarlık, sosyal sorumluluk projeleri ve unuttugumuz degerlerimiz hakkında pek çok konuya değindik. KRT televizyonuna, Sevgili Bahar hanima ve zaman ayırıp izleyenlere çok teşekkür ederim. 
#krttelevizyonu#televizyon#konuk#yazar#author#books#sosyalsorumluluk #canliyayin#onceiyiinsanolmak
"Hep geziyorsun, leyleği havada mı gördün? " diyenlere sesleniyorum, "hayır ,leylegi evlat edindim😂"..
#leylek#leylegihavadagordum#komik #istanbul#iş#ktv#tv#televizyon#canliyayin#calisiyorum#gezmiyorum #işseyahati
Moonlife dergisi ocak ayı sayısındaki köşe yazım. 
#jaunary #moonlifedergisi#magazin# kültür #sanat#cemiyet#haber#yazar #author#gülümse #köşeyazısı
Moonlife Dergisinin düzenlediği yılın Oscarları Ödül törenine ait fotoğraf ve haberler, 5 Ocak özel sayısı ile raflarda yerini aldı. 
#moonlifedergisi #odcar#ödül #gece#friends#odultoreni
Sunuculuğunu yaptığım, Engelsiz Yaşam Vakfı olarak " yaşarken değerlerimize sahip çıkalım" gecesinin haberini Klass Magazi dergisi ocak 2018 sayısında yer veren derginin imtiyaz sahibi değerli dostum Muammer Kapucuoglu ve ekibine sonsuz teşekkürler. Gecede giydiğim kıyafet için @rentandfashion 'a ve geceye hazırlayan @no21zeynepsen 'é de çok teşekkür ederim. 
#engelsizyasamvakfi #ödültöreni #yasarkendegerlerimizesahipcikalim #teşekkür#klassmagazine #dergi#kultur#sanat#cemiyet
#janurary #2018#ocakayi#etkinlik #rentandfashion#fashion#moda# #no21zeynepsen
Sunuculuğunu yaptığım, Engelsiz Yaşam Vakfı olarak " yaşarken değerlerimize sahip çıkalım" gecesinin haberini Klass Magazi dergisi ocak 2018 sayısında yer veren derginin imtiyaz sahibi değerli dostum Muammer Kapucuoglu ve ekibine sonsuz teşekkürler. Gecede giydiğim kıyafet için @rentandfashion 'a ve geceye hazırlayan @no21zeynepsen 'é de çok teşekkür ederim. #engelsizyasamvakfi  #ödültöreni  #yasarkendegerlerimizesahipcikalim  #teşekkür #klassmagazine  #dergi #kultur #sanat #cemiyet  #janurary  #2018 #ocakayi #etkinlik  #rentandfashion #fashion #moda # #no21zeynepsen 
İyilikler ve iyi insanlarla dolu; sevginin, saygının, hoşgörünün, huzurun bol olduğu, sağlıklı bir yıl diliyorum. 
#yeniyil #happynewyears#love #2018#saglik#mutluluk#huzur#sevgi#saygi#emek#aile#dostluk#family#friends#iyikivarlar
Gecenin sunuculugunu yaptığım Engelsiz Yaşam Vakfı olarak " yaşarken değerlerimize sahip çıkalım " ödül töreni ve yeni yıl yemeğinde Vakıf başkanı ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte. 
#engelsizyasamvakfi#engelsizsiniz #yasarkendegerlerimizesahipcikalim#ödültöreni #yeniyil #sunucu#sunum#friends
25 aralık pazartesi günü 5 Ocak gazetesi ekindeki Moonlife Dergisinin duzenledigi gecede " sosyal sorumluluk ödülü" aldığım haberi yazan başarılı gazeteci sayın Murat Gegin beyefendiye ve ekip arkadaşlarına çok teşekkür ederim. 
#moonlifedergisi #ödültöreni #author #Istanbul#adana#magazin#kultur#sanat#5ocakgazetesi #haber#teşekkür#thanks #sosyalsorumluluk #onceiyiinsanolmak .
Cemiyet ve sanat dünyasının özel ve önemli isimlerini biraraya getirip, Feriye Palace'da muhteşem bir geceye ev sahipliği yapan, çok sevip saydığım, örnek çift Gül -Kenan Ercetingöz'lerin davetine bu ayki sayısında yer veren Klass Magazin in imtiyaz sahibi sevgili dostum Muammer Kapucuoğlu ve klass dergisi ailesine sonsuz teşekkürler. 
#davet#gecce#klassmagazine#evsahipligi #gulercetingoz #kenanercetingoz #tesekkur#magazin#sanat#cemiyet
Sunuculuğunu yaptığım Genç liderler ve girişimciler derneği (JCI) 'ın gecesinin haberini yapan sevgili Murat Gegin'in beyefendiye ve 5 Ocak Gazetesi'ne sonsuz teşekkürler. 
#5ocakgazetesi#gazete #haber#newspaper#news#thanks #JCI#gencliderlervegirisimcilerdernegi #sunucu#gece#tören