an online Instagram web viewer
 • falafelzonetaksim
  Falafelzone Taksim
  @falafelzonetaksim

Images by falafelzonetaksim

Falafel zone taksim
Falafel zone taksim
Falafel Zone
Falafel Zone
FALAFEL ZONE ...İSTİKLAL CADDESİ ÖĞÜT SOK NO:4 TAKSİM'DE FALAFEL ŞAHANE ALANIDIR.
0212 2511323
FALAFEL ZONE ...İSTİKLAL CADDESİ ÖĞÜT SOK NO:4 TAKSİM'DE FALAFEL ŞAHANE ALANIDIR. 0212 2511323
FALAFEL ZONE ...İSTİKLAL CADDESİ ÖĞÜT SOK NO:4 TAKSİM'DE FALAFEL ŞAHANE ALANIDIR.
İstanbul sokaklarında biraz kaybolmanız ve İstiklal caddesinden Öğüt sokağa sapmanız; keyifle yenen falafel –humus-tahin sos için yeterli. Ufacık bir falafel evinde üç dakikada yediğiniz falafeli ve humusun tadını unutamayabilirsiniz
Sağlıklı besleniyorsanız dışı çıtır çıtır, içi sıcak ve lezzetli altın renkli köfte toplarını seveceksiniz.Tadı tahin sos ve humusla olay yaratacak,tabaktan mideye ulaşan falafel et köfte tadında sebze köftesidir.
İster porsiyon ( Falafel+ Humus+ Salata+Tahin Sosu porsiyonu oluşturuyor) ister sandviç yada lavaş ekmeğine dürüm olarak yanında eşlikçileri ile sunduğumuz bütçenize uygun, orijinal lezzetindeki öğününüzün şenlendiricisi Falafel Zone da bulmak mümkün.
Tüm baharatları Mısır’dan özel haftalık getirtilen ve burada harmanlanan ezberbozan lezzetimiz Falafel,çok organik ve ekolojik,pek sağlıklı,ağzının tadını bilene egzotik ve vazgeçilmez ,tahin sosu ile müthiş enerjik,dili damağa yapıştıran lezzet.
Alternatif ve naif lezzetlerimiz Falafel ve organik waffle ile başlıyor.Taze portakal suyu ve espresso çeşitleri günlük sunuluyor.Falafelden sonra ; espresso-capuccino-macchiato-latte-mocha-filtre kahve-türk kahvesi-nescafe keyfinizle tamamlanabilir.Samimi servisimiz,annemzizn mutfağındaki tadımız ve hijyenik mekanımız Falafel Ailemizin gururudur.
Rahat salonumuz, kapı önünde masalarımız,gruplar için locamız, %100 orijinal ve özel falafel çeşitlerimiz, fonda blues müziğimiz ,bol kepçe porsiyonlarımız FALAFEL ZONE da sizi bekliyor.
Taksim’e geldiğinizde istiklal caddesinde büyük mango mağazasının karşısındaki İmam Adnan sokağa girin ilk sola dönün Öğüt sokakta 4 numaranın girişinde bizi bulacaksınız.
Haftanın 7 günü saat: 10.00-01.00 arasında buradayız.
Özel grup yemekleri, yemekli toplantılar, toplu paket servisi,catering hizmetlerimiz için önceden aramanız yeterli.
 TEL: 0212 251 13 23
FALAFEL ZONE ...İSTİKLAL CADDESİ ÖĞÜT SOK NO:4 TAKSİM'DE FALAFEL ŞAHANE ALANIDIR. İstanbul sokaklarında biraz kaybolmanız ve İstiklal caddesinden Öğüt sokağa sapmanız; keyifle yenen falafel –humus-tahin sos için yeterli. Ufacık bir falafel evinde üç dakikada yediğiniz falafeli ve humusun tadını unutamayabilirsiniz Sağlıklı besleniyorsanız dışı çıtır çıtır, içi sıcak ve lezzetli altın renkli köfte toplarını seveceksiniz.Tadı tahin sos ve humusla olay yaratacak,tabaktan mideye ulaşan falafel et köfte tadında sebze köftesidir. İster porsiyon ( Falafel+ Humus+ Salata+Tahin Sosu porsiyonu oluşturuyor) ister sandviç yada lavaş ekmeğine dürüm olarak yanında eşlikçileri ile sunduğumuz bütçenize uygun, orijinal lezzetindeki öğününüzün şenlendiricisi Falafel Zone da bulmak mümkün. Tüm baharatları Mısır’dan özel haftalık getirtilen ve burada harmanlanan ezberbozan lezzetimiz Falafel,çok organik ve ekolojik,pek sağlıklı,ağzının tadını bilene egzotik ve vazgeçilmez ,tahin sosu ile müthiş enerjik,dili damağa yapıştıran lezzet. Alternatif ve naif lezzetlerimiz Falafel ve organik waffle ile başlıyor.Taze portakal suyu ve espresso çeşitleri günlük sunuluyor.Falafelden sonra ; espresso-capuccino-macchiato-latte-mocha-filtre kahve-türk kahvesi-nescafe keyfinizle tamamlanabilir.Samimi servisimiz,annemzizn mutfağındaki tadımız ve hijyenik mekanımız Falafel Ailemizin gururudur. Rahat salonumuz, kapı önünde masalarımız,gruplar için locamız, %100 orijinal ve özel falafel çeşitlerimiz, fonda blues müziğimiz ,bol kepçe porsiyonlarımız FALAFEL ZONE da sizi bekliyor. Taksim’e geldiğinizde istiklal caddesinde büyük mango mağazasının karşısındaki İmam Adnan sokağa girin ilk sola dönün Öğüt sokakta 4 numaranın girişinde bizi bulacaksınız. Haftanın 7 günü saat: 10.00-01.00 arasında buradayız. Özel grup yemekleri, yemekli toplantılar, toplu paket servisi,catering hizmetlerimiz için önceden aramanız yeterli. TEL: 0212 251 13 23
FALAFEL ZONE ...İSTİKLAL CADDESİ ÖĞÜT SOK NO:4 TAKSİM'DE FALAFEL ŞAHANE ALANIDIR.
İstanbul sokaklarında biraz kaybolmanız ve İstiklal caddesinden Öğüt sokağa sapmanız; keyifle yenen falafel –humus-tahin sos için yeterli. Ufacık bir falafel evinde üç dakikada yediğiniz falafeli ve humusun tadını unutamayabilirsiniz TEL: 0212 251 13 23
FALAFEL ZONE ...İSTİKLAL CADDESİ ÖĞÜT SOK NO:4 TAKSİM'DE FALAFEL ŞAHANE ALANIDIR. İstanbul sokaklarında biraz kaybolmanız ve İstiklal caddesinden Öğüt sokağa sapmanız; keyifle yenen falafel –humus-tahin sos için yeterli. Ufacık bir falafel evinde üç dakikada yediğiniz falafeli ve humusun tadını unutamayabilirsiniz TEL: 0212 251 13 23
FALAFEL ZONE ...
İSTİKLAL CADDESİ ÖĞÜT SOK NO:4 TAKSİM'DE FALAFEL ŞAHANE ALANIDIR.
 TEL: 0212 251 13 23
FALAFEL ZONE ... İSTİKLAL CADDESİ ÖĞÜT SOK NO:4 TAKSİM'DE FALAFEL ŞAHANE ALANIDIR. TEL: 0212 251 13 23