an online Instagram web viewer
 • falafelzonetaksim
  Falafelzone Taksim
  @falafelzonetaksim

Images by falafelzonetaksim

Falafelzone şuanda acikkkkk :))))))
Falafelzone şuanda acikkkkk :))))))
Tatil bitti artik mekandayiz :)))))))
Tatil bitti artik mekandayiz :)))))))
Falafel zone Taksim
Falafel zone Taksim
FALAFELZONE BİR HOŞLUK TADI...TAKSİMİN LEZZET DURAĞI... FALAFELZONE BİR HOŞLUK TADI...TAKSİMİN LEZZET DURAĞI.

Güne zinde başlamak isteyenlere

Gerçek falafel yemeliyim diye düşünenlere

Falafelin en yumuşak ve organik olanını arayanlara

Enfes tahin sosumuzu merak edenlere

Mantar sotemizin leziz hayat enerjisini kovalayanlara

Ferah-samimi-hijyenik-sıcak mekanları tercih edenlere

En cool ev yapımı limonatamızı tadmak isteyenlere

Falafel dürümün hem lezzetli hem de çok uygun fiyata olabileceğine inananlara

Burgerin en tatlı hali falafelburgerin 1. sınıf patatesle yenmesi gerektiğini bilenlere

Farklı bir çay saatinde French Press te Melissa-papatya-adaçayı keyfine oleeey diyenlere

Lezzete tutkuyla bağlı olan bizlerin en titiz-en temiz-en dikkatli işlemlerle pişirdiği falafelimize gelenlere

Yemekten sonra wi-fi 'a bağlanıp dostlarla iletişimdeyken ikram çaylarımızla anın güzelliğini paylaşanlara

İster aile ister dost-arkadaş ister yemek-doğumgünü-buluşma-sohbet saatlerini falafelzone'da kurmak isteyenlere

Vegan-vejeteryan-falafelseverlerin aynı masada aynı anda hiç soru sormadan aynı keyfi ve lezzeti tadmanın mutluluğuna

Yemek yemenin hele kaliteli-temiz-organik-samimi-hoş anlarla-gerçek-orjinal-sömürüsüz olduğunu iyi bilenlere.... BİR PARÇA FALAFELZONE DİYORUZ.....Taksime gelince istiklal caddesinde Mangonun tam karşı sokağına girin sola dönün

0212 21 13 23 ü arayın bulamazsanız yada öğüt sok no:4 taksim adresine uğrayın... Hayat gerçekten yaşamaya ama iyi yiyip kaliteli yaşamaya , hisseden canlıların yaşamasına izin vererek yaş alabilmeye değer.

Afiyetle...Sevgiyle...Dostlukla ...Güzellikle....Hoşlukla....Tabiii ki Falafelle Falafelzone' la.
FALAFELZONE BİR HOŞLUK TADI...TAKSİMİN LEZZET DURAĞI... FALAFELZONE BİR HOŞLUK TADI...TAKSİMİN LEZZET DURAĞI. Güne zinde başlamak isteyenlere Gerçek falafel yemeliyim diye düşünenlere Falafelin en yumuşak ve organik olanını arayanlara Enfes tahin sosumuzu merak edenlere Mantar sotemizin leziz hayat enerjisini kovalayanlara Ferah-samimi-hijyenik-sıcak mekanları tercih edenlere En cool ev yapımı limonatamızı tadmak isteyenlere Falafel dürümün hem lezzetli hem de çok uygun fiyata olabileceğine inananlara Burgerin en tatlı hali falafelburgerin 1. sınıf patatesle yenmesi gerektiğini bilenlere Farklı bir çay saatinde French Press te Melissa-papatya-adaçayı keyfine oleeey diyenlere Lezzete tutkuyla bağlı olan bizlerin en titiz-en temiz-en dikkatli işlemlerle pişirdiği falafelimize gelenlere Yemekten sonra wi-fi 'a bağlanıp dostlarla iletişimdeyken ikram çaylarımızla anın güzelliğini paylaşanlara İster aile ister dost-arkadaş ister yemek-doğumgünü-buluşma-sohbet saatlerini falafelzone'da kurmak isteyenlere Vegan-vejeteryan-falafelseverlerin aynı masada aynı anda hiç soru sormadan aynı keyfi ve lezzeti tadmanın mutluluğuna Yemek yemenin hele kaliteli-temiz-organik-samimi-hoş anlarla-gerçek-orjinal-sömürüsüz olduğunu iyi bilenlere.... BİR PARÇA FALAFELZONE DİYORUZ.....Taksime gelince istiklal caddesinde Mangonun tam karşı sokağına girin sola dönün 0212 21 13 23 ü arayın bulamazsanız yada öğüt sok no:4 taksim adresine uğrayın... Hayat gerçekten yaşamaya ama iyi yiyip kaliteli yaşamaya , hisseden canlıların yaşamasına izin vererek yaş alabilmeye değer. Afiyetle...Sevgiyle...Dostlukla ...Güzellikle....Hoşlukla....Tabiii ki Falafelle Falafelzone' la.
Şimdi falafel zone zamani 🏃🏃🏃🏃
Şimdi falafel zone zamani 🏃🏃🏃🏃
Bayram tatili bitti, buradayız 
Beklerizzzzz
Bayram tatili bitti, buradayız Beklerizzzzz
Falafel zone taksim
Falafel zone taksim
Falafel Zone
Falafel Zone
FALAFEL ZONE ...İSTİKLAL CADDESİ ÖĞÜT SOK NO:4 TAKSİM'DE FALAFEL ŞAHANE ALANIDIR.
0212 2511323
FALAFEL ZONE ...İSTİKLAL CADDESİ ÖĞÜT SOK NO:4 TAKSİM'DE FALAFEL ŞAHANE ALANIDIR. 0212 2511323
FALAFEL ZONE ...İSTİKLAL CADDESİ ÖĞÜT SOK NO:4 TAKSİM'DE FALAFEL ŞAHANE ALANIDIR.
İstanbul sokaklarında biraz kaybolmanız ve İstiklal caddesinden Öğüt sokağa sapmanız; keyifle yenen falafel –humus-tahin sos için yeterli. Ufacık bir falafel evinde üç dakikada yediğiniz falafeli ve humusun tadını unutamayabilirsiniz
Sağlıklı besleniyorsanız dışı çıtır çıtır, içi sıcak ve lezzetli altın renkli köfte toplarını seveceksiniz.Tadı tahin sos ve humusla olay yaratacak,tabaktan mideye ulaşan falafel et köfte tadında sebze köftesidir.
İster porsiyon ( Falafel+ Humus+ Salata+Tahin Sosu porsiyonu oluşturuyor) ister sandviç yada lavaş ekmeğine dürüm olarak yanında eşlikçileri ile sunduğumuz bütçenize uygun, orijinal lezzetindeki öğününüzün şenlendiricisi Falafel Zone da bulmak mümkün.
Tüm baharatları Mısır’dan özel haftalık getirtilen ve burada harmanlanan ezberbozan lezzetimiz Falafel,çok organik ve ekolojik,pek sağlıklı,ağzının tadını bilene egzotik ve vazgeçilmez ,tahin sosu ile müthiş enerjik,dili damağa yapıştıran lezzet.
Alternatif ve naif lezzetlerimiz Falafel ve organik waffle ile başlıyor.Taze portakal suyu ve espresso çeşitleri günlük sunuluyor.Falafelden sonra ; espresso-capuccino-macchiato-latte-mocha-filtre kahve-türk kahvesi-nescafe keyfinizle tamamlanabilir.Samimi servisimiz,annemzizn mutfağındaki tadımız ve hijyenik mekanımız Falafel Ailemizin gururudur.
Rahat salonumuz, kapı önünde masalarımız,gruplar için locamız, %100 orijinal ve özel falafel çeşitlerimiz, fonda blues müziğimiz ,bol kepçe porsiyonlarımız FALAFEL ZONE da sizi bekliyor.
Taksim’e geldiğinizde istiklal caddesinde büyük mango mağazasının karşısındaki İmam Adnan sokağa girin ilk sola dönün Öğüt sokakta 4 numaranın girişinde bizi bulacaksınız.
Haftanın 7 günü saat: 10.00-01.00 arasında buradayız.
Özel grup yemekleri, yemekli toplantılar, toplu paket servisi,catering hizmetlerimiz için önceden aramanız yeterli.
 TEL: 0212 251 13 23
FALAFEL ZONE ...İSTİKLAL CADDESİ ÖĞÜT SOK NO:4 TAKSİM'DE FALAFEL ŞAHANE ALANIDIR. İstanbul sokaklarında biraz kaybolmanız ve İstiklal caddesinden Öğüt sokağa sapmanız; keyifle yenen falafel –humus-tahin sos için yeterli. Ufacık bir falafel evinde üç dakikada yediğiniz falafeli ve humusun tadını unutamayabilirsiniz Sağlıklı besleniyorsanız dışı çıtır çıtır, içi sıcak ve lezzetli altın renkli köfte toplarını seveceksiniz.Tadı tahin sos ve humusla olay yaratacak,tabaktan mideye ulaşan falafel et köfte tadında sebze köftesidir. İster porsiyon ( Falafel+ Humus+ Salata+Tahin Sosu porsiyonu oluşturuyor) ister sandviç yada lavaş ekmeğine dürüm olarak yanında eşlikçileri ile sunduğumuz bütçenize uygun, orijinal lezzetindeki öğününüzün şenlendiricisi Falafel Zone da bulmak mümkün. Tüm baharatları Mısır’dan özel haftalık getirtilen ve burada harmanlanan ezberbozan lezzetimiz Falafel,çok organik ve ekolojik,pek sağlıklı,ağzının tadını bilene egzotik ve vazgeçilmez ,tahin sosu ile müthiş enerjik,dili damağa yapıştıran lezzet. Alternatif ve naif lezzetlerimiz Falafel ve organik waffle ile başlıyor.Taze portakal suyu ve espresso çeşitleri günlük sunuluyor.Falafelden sonra ; espresso-capuccino-macchiato-latte-mocha-filtre kahve-türk kahvesi-nescafe keyfinizle tamamlanabilir.Samimi servisimiz,annemzizn mutfağındaki tadımız ve hijyenik mekanımız Falafel Ailemizin gururudur. Rahat salonumuz, kapı önünde masalarımız,gruplar için locamız, %100 orijinal ve özel falafel çeşitlerimiz, fonda blues müziğimiz ,bol kepçe porsiyonlarımız FALAFEL ZONE da sizi bekliyor. Taksim’e geldiğinizde istiklal caddesinde büyük mango mağazasının karşısındaki İmam Adnan sokağa girin ilk sola dönün Öğüt sokakta 4 numaranın girişinde bizi bulacaksınız. Haftanın 7 günü saat: 10.00-01.00 arasında buradayız. Özel grup yemekleri, yemekli toplantılar, toplu paket servisi,catering hizmetlerimiz için önceden aramanız yeterli. TEL: 0212 251 13 23
FALAFEL ZONE ...İSTİKLAL CADDESİ ÖĞÜT SOK NO:4 TAKSİM'DE FALAFEL ŞAHANE ALANIDIR.
İstanbul sokaklarında biraz kaybolmanız ve İstiklal caddesinden Öğüt sokağa sapmanız; keyifle yenen falafel –humus-tahin sos için yeterli. Ufacık bir falafel evinde üç dakikada yediğiniz falafeli ve humusun tadını unutamayabilirsiniz TEL: 0212 251 13 23
FALAFEL ZONE ...İSTİKLAL CADDESİ ÖĞÜT SOK NO:4 TAKSİM'DE FALAFEL ŞAHANE ALANIDIR. İstanbul sokaklarında biraz kaybolmanız ve İstiklal caddesinden Öğüt sokağa sapmanız; keyifle yenen falafel –humus-tahin sos için yeterli. Ufacık bir falafel evinde üç dakikada yediğiniz falafeli ve humusun tadını unutamayabilirsiniz TEL: 0212 251 13 23
FALAFEL ZONE ...
İSTİKLAL CADDESİ ÖĞÜT SOK NO:4 TAKSİM'DE FALAFEL ŞAHANE ALANIDIR.
 TEL: 0212 251 13 23
FALAFEL ZONE ... İSTİKLAL CADDESİ ÖĞÜT SOK NO:4 TAKSİM'DE FALAFEL ŞAHANE ALANIDIR. TEL: 0212 251 13 23