an online Instagram web viewer
  • gk.jeunesseglobalalbania
    gk.jeunesseglobalAlbania
    @gk.jeunesseglobalalbania

Images by gk.jeunesseglobalalbania

LUMINESCE™ CELLULAR REJUVENATION SERUM  Serumi Luminesce eshte i vetmi serum qe dite pas dite ju konfirmon rezultatet e parashikuara me force riperteritese APT -200.
Ndihmon njetrajtesimin e toneve te lekures, duke eleminuar njollat e errta apo te depigmentuara. 
Eleminon rrudhat e thella te lekures si dhe linjat fine te mimikes. 
Rikthen shkelqimin e lekures. Zevendeson proteinat dhe faktoret e rritjes se lekures.
1.Disponon elemente aktiv per te luftuar shenjat e kohes dhe rrudhat.
2.Ekujlibrues i elastines dhe tonit te lekures.
3.Antioksidues qe stimulon fibroblastet per shtimin e kolagjenit dhe elastines.
4.Riperterites i shenjave me fuqi te pabesueshme.

Me çertifikate vlersimi FDA.

#gkjeuneeseglobalalbania
#jeunesse
#balkan #jeunessealbania #jeunesse_global_albania #luminesce #serum  #LUMINESCE™ #CELLULAR #REJUVENATION #SERUM
LUMINESCE™ CELLULAR REJUVENATION SERUM  Serumi Luminesce eshte i vetmi serum qe dite pas dite ju konfirmon rezultatet e parashikuara me force riperteritese APT -200. Ndihmon njetrajtesimin e toneve te lekures, duke eleminuar njollat e errta apo te depigmentuara. Eleminon rrudhat e thella te lekures si dhe linjat fine te mimikes. Rikthen shkelqimin e lekures. Zevendeson proteinat dhe faktoret e rritjes se lekures. 1.Disponon elemente aktiv per te luftuar shenjat e kohes dhe rrudhat. 2.Ekujlibrues i elastines dhe tonit te lekures. 3.Antioksidues qe stimulon fibroblastet per shtimin e kolagjenit dhe elastines. 4.Riperterites i shenjave me fuqi te pabesueshme. Me çertifikate vlersimi FDA. #gkjeuneeseglobalalbania  #jeunesse  #balkan  #jeunessealbania  #jeunesse_global_albania  #luminesce  #serum   #LUMINESCE ™ #CELLULAR  #REJUVENATION  #SERUM 
LINJA LUMINESCE • Ndihmon njëtrajtësimin e toneve të lëkurës, duke elminuar njollat e errta apo ato të depigmentuara
• Eleminon ndjeshëm rrudhat e thella të lëkurës si dhe linjat fine të mimikës në vetëm 2 orë si dhe tendos lëkurën
• Rikthen shkëlqimin e lëkurës
• Zëvendëson proteinat dhe faktorët e rritjes së lëkurës, që humbasin me kalimin e moshës
• Ofron hidratim të menjëhershëm të lëkurës, që zgjat deri në 24 orë
• Ofron mbrojtje natyrale të lëkurës kundrejt ekspozimit të demshëm ndaj rrezeve UVA/UVB
• Formula unike patent përmban mbi 200 faktor rritje qelizore të derivuar nga qeliza burimore, të cilat stimulojnë procesin e rigjenerimit të lëkurës
• Vonon procesin e plakjes duke stimuluar ripërtëritjen e qelizave të lëkurës.

#gkjeunesseglobalalbania #jeunesse #jeunesseglobal #balkan #luminesce #serum #jeunessealbania #jeunesse_global_albania #jeunesseamericana
LINJA LUMINESCE • Ndihmon njëtrajtësimin e toneve të lëkurës, duke elminuar njollat e errta apo ato të depigmentuara • Eleminon ndjeshëm rrudhat e thella të lëkurës si dhe linjat fine të mimikës në vetëm 2 orë si dhe tendos lëkurën • Rikthen shkëlqimin e lëkurës • Zëvendëson proteinat dhe faktorët e rritjes së lëkurës, që humbasin me kalimin e moshës • Ofron hidratim të menjëhershëm të lëkurës, që zgjat deri në 24 orë • Ofron mbrojtje natyrale të lëkurës kundrejt ekspozimit të demshëm ndaj rrezeve UVA/UVB • Formula unike patent përmban mbi 200 faktor rritje qelizore të derivuar nga qeliza burimore, të cilat stimulojnë procesin e rigjenerimit të lëkurës • Vonon procesin e plakjes duke stimuluar ripërtëritjen e qelizave të lëkurës. #gkjeunesseglobalalbania  #jeunesse  #jeunesseglobal  #balkan  #luminesce  #serum  #jeunessealbania  #jeunesse_global_albania  #jeunesseamericana 
Ageless ™ është një mikro krem i fuqishëm që ka një formul të përsosur me minerale të përqendruara të Argitelines të cilat apserbohen në mënyrë të menjëhershme nga lëkura. 
Kundër rrudhave , punon shpejt dhe në mënyrë efektive për të zvogëluar shenjat e dukshme ne zonen e aplikuar. 
Minimizoni pamjen e poreve për një fund të përsosur.
Benefitet : Ul menjëherë pamjen e rratheve nën sy.
Zvogëlon dukshëm pamjen e linjave të imta dhe rrudhave.
Rregullon,pastron, pamjen e lëkurës se deformuar.

#gkjeunesseglobalalbania #jeunesse #jeunesseglobal #jeunesseeurope #ageless #instantly #balkan
#luminesce @gk.jeunesseglobalalbania
Ageless ™ është një mikro krem i fuqishëm që ka një formul të përsosur me minerale të përqendruara të Argitelines të cilat apserbohen në mënyrë të menjëhershme nga lëkura. Kundër rrudhave , punon shpejt dhe në mënyrë efektive për të zvogëluar shenjat e dukshme ne zonen e aplikuar. Minimizoni pamjen e poreve për një fund të përsosur. Benefitet : Ul menjëherë pamjen e rratheve nën sy. Zvogëlon dukshëm pamjen e linjave të imta dhe rrudhave. Rregullon,pastron, pamjen e lëkurës se deformuar. #gkjeunesseglobalalbania  #jeunesse  #jeunesseglobal  #jeunesseeurope  #ageless  #instantly  #balkan  #luminesce  @gk.jeunesseglobalalbania
NV BB PERFECTING MIST FOUNDATION
Teper e lehte ne perdorim me fondatinen NV nuk do te vonoheni gjate per te bere make upin.Fillimisht aplikoni ne lekuren tuaj Primerin.Pastaj tundeni fondatinen dhe me nje largesi rreth 20 cm larg fytyres tuaj.
Nese doni te keni nje ngjyre me te erret aplikoni bronxerin!
Pse duhet te zgjidhni NV si fondatinen tuaj? Ka nje teknoligji te avancuar APT 200 e cila ndihmon lekuren tuaj te jete e re dhe te kete nje shkelqim te mrekullueshem.Krijuar nga nje make up artist i famshem NV ju jep nje pamje te nje make up-i professional.
#NV introductiong, be the ENVY, APT-200, 
#makeup #instamakeup #cosmetic #cosmetics #TFLers #fashion #eyeshadow #lipstick #gloss #mascara #palettes #lips #foundation #powder #eyes #eyebrows #lashes #crease #primers #ndrysho #beauty #beautiful
#albania #balkan #ndrysho #jeunesseglobal #shqiperi #gkjeunesseglobalalbania
NV BB PERFECTING MIST FOUNDATION Teper e lehte ne perdorim me fondatinen NV nuk do te vonoheni gjate per te bere make upin.Fillimisht aplikoni ne lekuren tuaj Primerin.Pastaj tundeni fondatinen dhe me nje largesi rreth 20 cm larg fytyres tuaj. Nese doni te keni nje ngjyre me te erret aplikoni bronxerin! Pse duhet te zgjidhni NV si fondatinen tuaj? Ka nje teknoligji te avancuar APT 200 e cila ndihmon lekuren tuaj te jete e re dhe te kete nje shkelqim te mrekullueshem.Krijuar nga nje make up artist i famshem NV ju jep nje pamje te nje make up-i professional. #NV  introductiong, be the ENVY, APT-200, #makeup  #instamakeup  #cosmetic  #cosmetics  #TFLers  #fashion  #eyeshadow  #lipstick  #gloss  #mascara  #palettes  #lips  #foundation  #powder  #eyes  #eyebrows  #lashes  #crease  #primers  #ndrysho  #beauty  #beautiful  #albania  #balkan  #ndrysho  #jeunesseglobal  #shqiperi  #gkjeunesseglobalalbania 
I want , brighter skin , naturally  glowing skin , radiant skin , refreshed skin , visibly healthy skin , even-toned skin 
#luminesce #jeunesse #jeunesseglobal #jeunessealbania #albania #america #jeunesses #balkan #beauty #health #brighter #naturally #glowing #refreshed #visibly #healthy #i_want #even_toned #skin #gkjeunesseglobalalbania
LUMINESCE™ ULTIMATE LIFTING MASQUE.

Give yourself spa-level treatment with this nourishing, lifting masque. Uniquely formulated with APT-200™, this masque peels away old, dead skin to reveal a more smooth, firm and youthful-looking appearance.
Exfoliate for a deep and thorough cleanse.
Brighten the appearance of youthful-looking skin.
Tighten the look of aging skin for a younger-looking complexion.
Water (Aqua), SD Alcohol 40-B, Glycerin, Polyvinyl Alcohol, PEG-16 Macadamia Glycerides, PVP, Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract, Polysorbate 80, Algin, Cichorium Intybus (Chicory) Root Oligosaccharides, Human Adipose Stromal Cell Conditioned Media Extract, Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyl Dimethyl Taurate Copolymer,
Xanthan Gum, Caesalpinia Spinosa Gum, Phenoxyethanol,
Ethylhexylglycerin, Tocopherol, Retinyl Palmitate, Tetrahexyldecyl Ascorbate, Panthenol, Fragrance (Parfum)
Cleanse face with Luminesce youth restoring cleanser. Pat dry. Apply a thin, even layer of Luminesce ultimate lifting masque to face and neck. Wait 15 to 20 minutes to dry. Peel off, then rinse with warm water to remove any remaining masque. Pat dry and apply Luminesce cellular rejuvenation serum. Use at least once a week.

#LUMINESCE™ #ULTIMATE #LIFTING #MASQUE #jeunesse #jeunesseglobal #albania #gkjeunesseglobalalbania
LUMINESCE™ ULTIMATE LIFTING MASQUE. Give yourself spa-level treatment with this nourishing, lifting masque. Uniquely formulated with APT-200™, this masque peels away old, dead skin to reveal a more smooth, firm and youthful-looking appearance. Exfoliate for a deep and thorough cleanse. Brighten the appearance of youthful-looking skin. Tighten the look of aging skin for a younger-looking complexion. Water (Aqua), SD Alcohol 40-B, Glycerin, Polyvinyl Alcohol, PEG-16 Macadamia Glycerides, PVP, Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract, Polysorbate 80, Algin, Cichorium Intybus (Chicory) Root Oligosaccharides, Human Adipose Stromal Cell Conditioned Media Extract, Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyl Dimethyl Taurate Copolymer, Xanthan Gum, Caesalpinia Spinosa Gum, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Tocopherol, Retinyl Palmitate, Tetrahexyldecyl Ascorbate, Panthenol, Fragrance (Parfum) Cleanse face with Luminesce youth restoring cleanser. Pat dry. Apply a thin, even layer of Luminesce ultimate lifting masque to face and neck. Wait 15 to 20 minutes to dry. Peel off, then rinse with warm water to remove any remaining masque. Pat dry and apply Luminesce cellular rejuvenation serum. Use at least once a week. #LUMINESCE ™ #ULTIMATE  #LIFTING  #MASQUE  #jeunesse  #jeunesseglobal  #albania  #gkjeunesseglobalalbania 
Swipe↔➡
ZEN Project 8™ simplifies weight management and teaches habits for leading a healthy lifestyle. Over the course of 8 weeks, you’ll be guided through 3 easy-to-follow phases with premium ZEN products, expert coaching, and ongoing support from an active community of like-minded participants. It’s never been easier to stay on plan as you clean, sculpt and reprogram your body. ZEN Project 8 is a complete toolkit that offers Simple. Realistic. Results.

_ #health #fitness #fit  #Supertags #fitnessmodel #fitnessaddict #fitspo #workout #bodybuilding #cardio #gym #train #training #photooftheday #health #healthy #instahealth #healthychoices #active #strong #motivation #instagood #determination #lifestyle #diet #getfit #cleaneating #eatclean #exercise #gkjeunesseglobalalbania
Swipe↔➡ ZEN Project 8™ simplifies weight management and teaches habits for leading a healthy lifestyle. Over the course of 8 weeks, you’ll be guided through 3 easy-to-follow phases with premium ZEN products, expert coaching, and ongoing support from an active community of like-minded participants. It’s never been easier to stay on plan as you clean, sculpt and reprogram your body. ZEN Project 8 is a complete toolkit that offers Simple. Realistic. Results. _ #health  #fitness  #fit  #Supertags  #fitnessmodel  #fitnessaddict  #fitspo  #workout  #bodybuilding  #cardio  #gym  #train  #training  #photooftheday  #health  #healthy  #instahealth  #healthychoices  #active  #strong  #motivation  #instagood  #determination  #lifestyle  #diet  #getfit  #cleaneating  #eatclean  #exercise  #gkjeunesseglobalalbania 
NV BB PERFECTING MIST FOUNDATION
Teper e lehte ne perdorim me fondatinen NV nuk do te vonoheni gjate per te bere make upin.Fillimisht aplikoni ne lekuren tuaj Primerin.Pastaj tundeni fondatinen dhe me nje largesi rreth 20 cm larg fytyres tuaj.
Nese doni te keni nje ngjyre me te erret aplikoni bronxerin!
Pse duhet te zgjidhni NV si fondatinen tuaj? Ka nje teknoligji te avancuar APT 200 e cila ndihmon lekuren tuaj te jete e re dhe te kete nje shkelqim te mrekullueshem.Krijuar nga nje make up artist i famshem NV ju jep nje pamje te nje make up-i professional.
#NV introductiong, be the ENVY, APT-200, 
#makeup #instamakeup #cosmetic #cosmetics #TFLers #fashion #eyeshadow #lipstick #gloss #mascara #palettes #lips #foundation #powder #eyes #eyebrows #lashes #crease #primers #ndrysho #beauty #beautiful
#albania #balkan #jeunesseglobal #shqiperi #gkjeunesseglobalalbania
NV BB PERFECTING MIST FOUNDATION Teper e lehte ne perdorim me fondatinen NV nuk do te vonoheni gjate per te bere make upin.Fillimisht aplikoni ne lekuren tuaj Primerin.Pastaj tundeni fondatinen dhe me nje largesi rreth 20 cm larg fytyres tuaj. Nese doni te keni nje ngjyre me te erret aplikoni bronxerin! Pse duhet te zgjidhni NV si fondatinen tuaj? Ka nje teknoligji te avancuar APT 200 e cila ndihmon lekuren tuaj te jete e re dhe te kete nje shkelqim te mrekullueshem.Krijuar nga nje make up artist i famshem NV ju jep nje pamje te nje make up-i professional. #NV  introductiong, be the ENVY, APT-200, #makeup  #instamakeup  #cosmetic  #cosmetics  #TFLers  #fashion  #eyeshadow  #lipstick  #gloss  #mascara  #palettes  #lips  #foundation  #powder  #eyes  #eyebrows  #lashes  #crease  #primers  #ndrysho  #beauty  #beautiful  #albania  #balkan  #jeunesseglobal  #shqiperi  #gkjeunesseglobalalbania 
Swipe➡↔(10video nga seminari)
Pjes të shkeputura nga seminari i sotëm që u zhvillua në #Hotel_Plaza Tiranë #Jeunesseglobal 
#Jeunesseglobal sjell produkte me patent Amerikane me formulë unike dhe me garanci, 
Të shoqeruara me çertifikatat më primare që sot ka bota që vërtetojnë cilesin dhe standartin e produkteve.
Të testuara klinikisht...
Është mrekullia e trajtimit të fytyrës dhe trupit. 
#Për #detajet #kontaktoni #DM📥 
#gkjeunesseglobalalbania
Swipe➡↔(10video nga seminari) Pjes të shkeputura nga seminari i sotëm që u zhvillua në #Hotel_Plaza  Tiranë #Jeunesseglobal  #Jeunesseglobal  sjell produkte me patent Amerikane me formulë unike dhe me garanci, Të shoqeruara me çertifikatat më primare që sot ka bota që vërtetojnë cilesin dhe standartin e produkteve. Të testuara klinikisht... Është mrekullia e trajtimit të fytyrës dhe trupit. #Për  #detajet  #kontaktoni  #DM 📥 #gkjeunesseglobalalbania 
JeunesseGlobal, Luminesce, Reserve, ZEN Bodi, M1ND, NEVO, INSTANTLY AGELESS, NV, AM & PM ESSENTIALS... Y.E.S 
#luminesce #nevo #nv #m1nd #am_pm  #reserve #ageless #AM #PM #Essentials #Nevo #acaigrape #peachmango #lemonginger #mixedberry #ageless #m1nd #ZEN #Bodi #fit #fuze #prime #shape #NV #primer #bb #perfecting #mist #foundation #bronzer #ndrysho #gkjeunesseglobalalbania