an online Instagram web viewer
  • irobot_lietuva
    iRobot Lietuva
    @irobot_lietuva

Images by irobot_lietuva

Valykite namus darbe, svečiuose, kelionėje arba pas draugus! Turbūt pagalvojote, kad patys? Visai ne – būdami bet kur, mobiliosios aplikacijos pagalba, prisijunkite prie namie esančio valymo roboto ir vienu paspaudimu paleiskite dirbti.
#iRobotLietuva #iRobot #irobothomeapp #namai #valymas #siurblysrobotas #vacuumcleaner #grindys #švara
Technologijos nestovi vietoje, reiškiasi, mūsų robotai taip pat. Todėl visada galime pasiūlyti naujesnį. Atvežkite ar atsiųskite mums seną, ir gaukite naujam robotui nuo 30 iki 150 Eur nuolaidą, kuri galioja bet kuriam Jūsų pasirinktam Roomba ar Braava robotui. 
#iRobotLietuva #iRobot #Roomba #braava #cleaneveryday #vacuumcleaner #robot #siurblysrobotas
Robotas Braava turi vienintelį tikslą – išvalyti visas Jūsų grindis!
#iRobotLietuva #Braava #iRobot #friend #draugas #draugai #zaidimai #robot #vacuuming #siurbimas #valymas #svara #pagalbininkas #technology #technologijos #namai
Irobot garantija =10 metų motininei plokštei + 24 mėn. visam robotui + 6 mėn. roboto akumuliatoriui. Kaip Jums patinka tokia aritmetika? 
#iRobotLietuva #iRobot #Roomba #garantija #guaranteed #quality #kokybe #vacuumcleaner #robot #robotas #siurblys
„Hmm... o gal geriau imti tą, kur pasikrauna pats?“, „O šitas valdomas telefonu ar ne ?“, „Ir kokios talpos to kito roboto akumuliatorius?“ Rinkitės pagal savo poreikius.
#iRobotLietuva #iRobot #robotvacuum #robotcleaner #Roomba #clean #vaccumcleaner
Yra tiesiog robotai ir yra iRobot grindų siurbimo ir plovimo robotai! Jie pasiekia visus kampus, yra mažesnio triukšmingumo (60 db), didesnio skersmens, taigi didelį plotą sutvarko per trumpesnį laiką, o jų velenai reikalauja minimalios priežiūros. Verta išbandyti!
#iRobotLietuva #iRobot #Roomba #floor #clean #carpet #valymas #svara #assistance #pagalba #namuose #robotas
Daug priežasčių tapti iRobot klubo nariu! Prisijunkite!
#iRobotLietuva #Roomba #robot #club #irobotclub #specialuspasiulymas
Seni daiktai taip pat gali būti naudingi. Net jei jie ir nebereikalingi ar pabodę. Atvežkit ar atsiųskit seną robotą ir gausite nuo 30 iki 150 Eur nuolaidą bet kuriam naujam Roomba ar Braava robotui!
#iRobot #Roomba #braava #akcija #grindurobotai #clean #specialuspasiulymas #specialoffer
Džiaukitės rudenėjančia gamta, lietumi ir krentančiais įvairiaspalviais lapais. Ir nebijokite purvo – už jus jį išvalys visada pasiruoši iRobot komanda.
#iRobotLietuva #iRobot #Roomba #braava #hobot #svara #home #clean #ruduo #autumn #floor #grindys
Už lango – vienas šlapiausių metų laikų. O ten kur šlapia, ten ir purvas. O kur purvas, ten ir Braava. #iRobotLietuva #Braava #lietus #purvas #ruduo #cleaneveryday #home
Pasiruoškite rudeniui su trenksmu! Atvežkite bet kurį seną Roomba ar Braava robotą ir naujam mes suteiksime nuolaidą nuo 30 iki 150 Eur!
#iRobotLietuva #Roomba #iRobot #Roomba #Braava #akcija #vasara #nuolaida #robot #vacuuming#specialuspasiulymas #specialoffer #siurbimas#valymas #svara #pagalbininkas #technology#technologijos #namai
Nepastebėsite, kaip Roomba taps Jūsų šeimos nariu. #iRobotLietuva #Roomba #iRobot #seima #namai #family #home #house #member #robot #friend #draugas #robotas