an online Instagram web viewer
  • ksenia_gerych
    Ksu Gerych
    @ksenia_gerych

Images by ksenia_gerych

Вперше в житті втікала від диких кабанів. Спочатку я подумала, що то гарчить собака і подумала, що краще зачекати. Але коли воно почало бігти, я вже не думала. 😂Це зараз я вже герой, але тих 10 секунд були найстрашнішими. Кабани бігли і гарчали, а я бігла і кричала. 😂А ще за 2 метри перед дорогою, переді мною пробіглась ще трійка. І тепер в мене питання. Чи то я їх налякалася, чи то вони мене? Але в парк так пізно ввечері не буду ходити більше. Хай кабани відпочивають без мене 😁собі#sopot #autumn #night
Вперше в житті втікала від диких кабанів. Спочатку я подумала, що то гарчить собака і подумала, що краще зачекати. Але коли воно почало бігти, я вже не думала. 😂Це зараз я вже герой, але тих 10 секунд були найстрашнішими. Кабани бігли і гарчали, а я бігла і кричала. 😂А ще за 2 метри перед дорогою, переді мною пробіглась ще трійка. І тепер в мене питання. Чи то я їх налякалася, чи то вони мене? Але в парк так пізно ввечері не буду ходити більше. Хай кабани відпочивають без мене 😁собі#sopot  #autumn  #night 
Artistic is in my soul. This painting speaks for itself.
#art #artist #artistic #expression #painting #pure #photoshoot #intimacy #instagram #instagood #pictureoftheday
Така неймовірна ця осінь❤️
Така неймовірна ця осінь❤️
Для того аби бути щасливим,  варто лише подумати про те, як багато прекрасного вже є у Вашому житті.
Для того аби бути щасливим, варто лише подумати про те, як багато прекрасного вже є у Вашому житті.
Коли мої плани змінюються раптово, я знаю, що це не просто так. І те, що здається мені  випробуванням - насправді тільки ключ до інших дверей. Це клубок подій, які мають статись з тобою в потрібний момент і в потрібному місці. Я вже це неодноразово розуміла, коли щось починало йти не так. А ще я зрозуміла, що які б я плани для себе не готувала, Бог знає краще. Варто довіритись і зачекати. Бо на все є своя причина.
Коли мої плани змінюються раптово, я знаю, що це не просто так. І те, що здається мені випробуванням - насправді тільки ключ до інших дверей. Це клубок подій, які мають статись з тобою в потрібний момент і в потрібному місці. Я вже це неодноразово розуміла, коли щось починало йти не так. А ще я зрозуміла, що які б я плани для себе не готувала, Бог знає краще. Варто довіритись і зачекати. Бо на все є своя причина.
Якщо мріяти, то тільки сміливо. Про те, чого у Вас не має зараз, але буде невдовзі Вашим❤️
Про те, що в мене є зараз - і про що мріяла донедавна -  келих червоного вина.
Якщо мріяти, то тільки сміливо. Про те, чого у Вас не має зараз, але буде невдовзі Вашим❤️ Про те, що в мене є зараз - і про що мріяла донедавна - келих червоного вина.
Як тут сьогодні можна було не розчулитися 🚊❤️Без зайвих слів 😘
Як тут сьогодні можна було не розчулитися 🚊❤️Без зайвих слів 😘
Бачили б Ви мої очі після вчорашнього переїзду! Вони світилися від щастя )
❤️Доброго ранку, Сопот!
Бачили б Ви мої очі після вчорашнього переїзду! Вони світилися від щастя ) ❤️Доброго ранку, Сопот!