an online Instagram web viewer
 • nil_6ix
  xn-nil00_chat-ni6u
  @nil_6ix

Images by nil_6ix

🔺پیشنهادهایی برای #دکوراسیون منزل بر اساس #ماه تولدتان !!!
.
♓️ متولدین #اسفند
.
آنها به دکوراسیون خیره کننده و سبک رمانتیک علاقه دارند. استفاده از آبی، بنفش، سبز در دکوراسیون منزل آنها ضروری است.اتاق خواب باید نرم و راحت باشد، این برای آنها بسیار مهم است.شما می توانید اتاق خواب خود را با تمام رنگ هایی که دوست دارید تزئین کنید.
🔺پیشنهادهایی برای #دکوراسیون  منزل بر اساس #ماه  تولدتان !!! . ♓️ متولدین #اسفند  . آنها به دکوراسیون خیره کننده و سبک رمانتیک علاقه دارند. استفاده از آبی، بنفش، سبز در دکوراسیون منزل آنها ضروری است.اتاق خواب باید نرم و راحت باشد، این برای آنها بسیار مهم است.شما می توانید اتاق خواب خود را با تمام رنگ هایی که دوست دارید تزئین کنید.
🔺پیشنهادهایی برای #دکوراسیون منزل بر اساس #ماه تولدتان !!!
.
♒️ متولدین #بهمن .
متولدین بهمن علاقه زیادی به تجدید لوازم منزل خود دارند .آنها طرفدار راحتی در منزل هستند و ترجیح می دهند در هر گوشه از منزل چیزی متعلق به آنها وجود داشته باشد.آنها ترجیح می دهند از یک رنگ در دکوراسیون منزل استفاده کنند اما با تناژهای متفاوت .به نور خورشید علاقه دارند و ترجیح می دهند نور در طول روز در خانه باشد.استفاده از گیاهان آپارتمانی شما را خوشحال می کند.
🔺پیشنهادهایی برای #دکوراسیون  منزل بر اساس #ماه  تولدتان !!! . ♒️ متولدین #بهمن  . متولدین بهمن علاقه زیادی به تجدید لوازم منزل خود دارند .آنها طرفدار راحتی در منزل هستند و ترجیح می دهند در هر گوشه از منزل چیزی متعلق به آنها وجود داشته باشد.آنها ترجیح می دهند از یک رنگ در دکوراسیون منزل استفاده کنند اما با تناژهای متفاوت .به نور خورشید علاقه دارند و ترجیح می دهند نور در طول روز در خانه باشد.استفاده از گیاهان آپارتمانی شما را خوشحال می کند.
🔺پیشنهادهایی برای #دکوراسیون منزل بر اساس #ماه تولدتان !!!
.
♑️ متولدین #دی
.
آنها دوست دارند همان طور که در لباس پوشیدن راحت هستند دکوراسیون منزل آنها نیز راحت باشد.بالشتک بزرگ و پهن ؛ تن های خاکستری، سیاه و سفید، قهوه ای یا سبز در سالن نشیمن آنها را خوشحال خواهد ساخت.هارمونی و زیبایی شناسی برای شما بسیار مهم است.استفاده از اکسسوری های از فرهنگ های مختلف شما را خوشحال می کند.به عنوان مثال شما می توانید از کتابخانه پر از کتاب ،مبلمان سفارشی ….. استفاده کنید.استفاده از رنگ های تیره در اتاق خواب می تواند باعث آرامش شما شود.
🔺پیشنهادهایی برای #دکوراسیون  منزل بر اساس #ماه  تولدتان !!! . ♑️ متولدین #دی  . آنها دوست دارند همان طور که در لباس پوشیدن راحت هستند دکوراسیون منزل آنها نیز راحت باشد.بالشتک بزرگ و پهن ؛ تن های خاکستری، سیاه و سفید، قهوه ای یا سبز در سالن نشیمن آنها را خوشحال خواهد ساخت.هارمونی و زیبایی شناسی برای شما بسیار مهم است.استفاده از اکسسوری های از فرهنگ های مختلف شما را خوشحال می کند.به عنوان مثال شما می توانید از کتابخانه پر از کتاب ،مبلمان سفارشی ….. استفاده کنید.استفاده از رنگ های تیره در اتاق خواب می تواند باعث آرامش شما شود.
🔺پیشنهادهایی برای #دکوراسیون منزل بر اساس #ماه تولدتان !!!
.
♐️ متولدین #آذر
.
متولدین آذر به لوازم خانگی مفید و ضروری علاقه دارند . آنها آرامش و انرژیک بودن را دوست دارند.بنفش، فیروزه ای و رنگ آبی با تن سرد رنگ مورد علاقه آنهاست .هم چنین به تابلو هایی با تصویر منظره علاقه دارند .میز ناهار خوری بزرگ، استفاده از بالش در سالن برای آنها ایده آل است .هم چنین باید اتاق خواب آنها ساده باشد.
🔺پیشنهادهایی برای #دکوراسیون  منزل بر اساس #ماه  تولدتان !!! . ♐️ متولدین #آذر  . متولدین آذر به لوازم خانگی مفید و ضروری علاقه دارند . آنها آرامش و انرژیک بودن را دوست دارند.بنفش، فیروزه ای و رنگ آبی با تن سرد رنگ مورد علاقه آنهاست .هم چنین به تابلو هایی با تصویر منظره علاقه دارند .میز ناهار خوری بزرگ، استفاده از بالش در سالن برای آنها ایده آل است .هم چنین باید اتاق خواب آنها ساده باشد.
🔺پیشنهادهایی برای #دکوراسیون منزل بر اساس #ماه تولدتان !!!
.
♏️ متولدین #آبان
.
متولدین آبان در دکوراسیون منزل نیز مانند بیشتر چیزها پر مدعا هستند .رنگ های تیره، پارچه مخملی زیبا، چراغ کم نور مخصوص شماست .آنها به مرموز بودن علاقه دارند و ترجیح می دهند در دکوراسیون منزل خود نیز از این ویژگی غافل نشوند.شما می توانید مقدار زیادی از پارچه های مجلل را در نشیمن آنها ببینید.چراغ هایی با نور کم برای آنها لذت بخش است.رنگ مورد علاقه آنها برای اتاق خواب قرمز است البته، به شرطی که پارچه های مخمل یا ساتن باشند.به شما پیشنهاد می کنیم از پارچه هایی با رنگ تیره در اتاق خواب استفاده کنید.
🔺پیشنهادهایی برای #دکوراسیون  منزل بر اساس #ماه  تولدتان !!! . ♏️ متولدین #آبان  . متولدین آبان در دکوراسیون منزل نیز مانند بیشتر چیزها پر مدعا هستند .رنگ های تیره، پارچه مخملی زیبا، چراغ کم نور مخصوص شماست .آنها به مرموز بودن علاقه دارند و ترجیح می دهند در دکوراسیون منزل خود نیز از این ویژگی غافل نشوند.شما می توانید مقدار زیادی از پارچه های مجلل را در نشیمن آنها ببینید.چراغ هایی با نور کم برای آنها لذت بخش است.رنگ مورد علاقه آنها برای اتاق خواب قرمز است البته، به شرطی که پارچه های مخمل یا ساتن باشند.به شما پیشنهاد می کنیم از پارچه هایی با رنگ تیره در اتاق خواب استفاده کنید.
🔺پیشنهادهایی برای #دکوراسیون منزل بر اساس #ماه تولدتان !!!
.
♎️ متولدین #مهر
.
طرح و الگوهای متفاوت ،ترکیب رنگ ها و انتخاب مبلمان شیک از خصوصیات متولدین مهر است .شما دارای یک دکوراسیون فوق العاده هستید به شما تبریک می گوییم !! رنگ پریده تن سبز، آبی و زرد دقیقا رنگ شماست . می توانید از اکسسوری با رنگ مسی در سالن نشیمن استفاده کنید.هم چنین در اتاق خواب از رنگ هایی با تناژ پاستل استفاده کنید.
🔺پیشنهادهایی برای #دکوراسیون  منزل بر اساس #ماه  تولدتان !!! . ♎️ متولدین #مهر  . طرح و الگوهای متفاوت ،ترکیب رنگ ها و انتخاب مبلمان شیک از خصوصیات متولدین مهر است .شما دارای یک دکوراسیون فوق العاده هستید به شما تبریک می گوییم !! رنگ پریده تن سبز، آبی و زرد دقیقا رنگ شماست . می توانید از اکسسوری با رنگ مسی در سالن نشیمن استفاده کنید.هم چنین در اتاق خواب از رنگ هایی با تناژ پاستل استفاده کنید.
🔘
فقط یک لبخند یک دست
نوازش و دیدن
عشق از طرف کسی که 
دوستش داریم
کافیه تا سخت ترین کارها
برامون آسون بشه
پس ابراز محبت و عشق رو
ازهمدیگه دریغ نکنیم
🔘 فقط یک لبخند یک دست نوازش و دیدن عشق از طرف کسی که دوستش داریم کافیه تا سخت ترین کارها برامون آسون بشه پس ابراز محبت و عشق رو ازهمدیگه دریغ نکنیم
Fav song ❤
Fav song ❤