an online Instagram web viewer
  • ozgulakdemirerdem
    Özgül AKDEMİR ERDEM
    @ozgulakdemirerdem

Images by ozgulakdemirerdem

"Huzur veren bir yer bulunur da ,
Huzur veren insan her zaman bulunmuyor.”
Huzur verenlerimiz çok olsun...
"Huzur veren bir yer bulunur da , Huzur veren insan her zaman bulunmuyor.” Huzur verenlerimiz çok olsun...
Bazen en iyi seçim vazgeçmektir.
Yola yine devam edersin.
Ve hayat sana vazgeçtiklerinle değil,
seçtiklerinle ilgilenme kararlılığını öğretir.
Çünkü geriye bakarak, ileriye yürüyemezsin...
Bazen en iyi seçim vazgeçmektir. Yola yine devam edersin. Ve hayat sana vazgeçtiklerinle değil, seçtiklerinle ilgilenme kararlılığını öğretir. Çünkü geriye bakarak, ileriye yürüyemezsin...
"" Etraf karanlıksa ;
kendi ışığını kendin yarat "" MAVİ
"" Etraf karanlıksa ; kendi ışığını kendin yarat "" MAVİ
Tesadüfün böylesi 😉
👩‍❤️‍👩 💗 👩‍❤️‍👩 💗
Ne iyi ettiniz de geldiniz 
#üniversitearkadaşıcandır
#lisearkadaşıdacandır
#hastalarımayrıbircandır
@doktorsevilgucer
@asli.binici
2017 - 2018 
Eğitim Öğretim Yılı Hayırlı Olsun

Pazartesi günü başlayacak olan yeni eğitim ve öğretim yılı öncesinde, geleceğimizin teminatı çocuklarımızın, onlara en iyi imkânları sağlamaya çalışan ailelerimizin ve her türlü şartta mesleğini icra etmeye çalışan öğretmenlerimizin coşkusunu yürekten paylaşıyoruz. İnşallah yeni eğitim ve öğretim yılının yeni döneminde öğrencilerimiz başarılarını daha da artıracak, ailelerine, öğretmenlerine ve bizlere daha büyük gururlar yaşatacaklardır.
2017 - 2018 Eğitim Öğretim Yılı Hayırlı Olsun Pazartesi günü başlayacak olan yeni eğitim ve öğretim yılı öncesinde, geleceğimizin teminatı çocuklarımızın, onlara en iyi imkânları sağlamaya çalışan ailelerimizin ve her türlü şartta mesleğini icra etmeye çalışan öğretmenlerimizin coşkusunu yürekten paylaşıyoruz. İnşallah yeni eğitim ve öğretim yılının yeni döneminde öğrencilerimiz başarılarını daha da artıracak, ailelerine, öğretmenlerine ve bizlere daha büyük gururlar yaşatacaklardır.
Cildiniz özellikle yaz mevsiminde güneşin zararlı UV ışınları sebebiyle
her zamankinden daha da fazla yıpranır.
Cilt Yaşlanmasıyla birlikte ; ** İnce ve derin kırışıklıklar
** Yüzey düzensizlikleri
** Yüzeyel damarlar
** Lentigolar ( kahverengi lekeler )
** Elastik doku kaybı
** Beraberinde ciltte sarkma
** Yüz konturlarının keskinliğinde kayıp meydana gelmektedir.

Günümüzde cilt kırışıklıkları ve sarkmalarında birçok cihaz kullanılmaktadır. 
Bu cihazlardan birisi de ULTRASON sistemleridir. (HİFU = (High Intensive Focus Ultrasound = Yüksek Yoğunluklu Fokal Ultrason) **Ultrason Cildinizin en üst tabakasında hasar oluşturmaz Daha derin dokuları etkiler. ( yüz bölgesinde 4 mm ye kadar )
** Ultrason dokuda titreşim sağlar Bu mekanik enerji ısı enerjisine dönüşür Cildin altındaki ( SMAS fibröz ağ yapısı ) kollajen hasara uğratılır. Yara iyileşmesi süreci devreye girerek yeni kollajen sentezi uyarılmış olur.
**Uygulamadan hemen sonra İş ve Sosyal yaşantınıza geri dönebilirsiniz.
**Güvenli ve Etkili bir yöntemdir.
**Tüm cilt tiplerine uygulanabilir.
**Sonuçları 4-8 haftadan itibaren görülmektedir. 
Bilgi için 
02242491777
05442491777

#hifu #ultrason #ultraformula #antiaging #lifting #yüzgençleştirme #altıniğne #fraksiyoneliğnelirf #cellina #radyofrekans #dcpharma #medikalestetik #ameliyatsız #yüz #gençleştirme #prp #tzp #nilüfer #bursa #drözgülakdemirerdem
Cildiniz özellikle yaz mevsiminde güneşin zararlı UV ışınları sebebiyle her zamankinden daha da fazla yıpranır. Cilt Yaşlanmasıyla birlikte ; ** İnce ve derin kırışıklıklar ** Yüzey düzensizlikleri ** Yüzeyel damarlar ** Lentigolar ( kahverengi lekeler ) ** Elastik doku kaybı ** Beraberinde ciltte sarkma ** Yüz konturlarının keskinliğinde kayıp meydana gelmektedir. Günümüzde cilt kırışıklıkları ve sarkmalarında birçok cihaz kullanılmaktadır. Bu cihazlardan birisi de ULTRASON sistemleridir. (HİFU = (High Intensive Focus Ultrasound = Yüksek Yoğunluklu Fokal Ultrason) **Ultrason Cildinizin en üst tabakasında hasar oluşturmaz Daha derin dokuları etkiler. ( yüz bölgesinde 4 mm ye kadar ) ** Ultrason dokuda titreşim sağlar Bu mekanik enerji ısı enerjisine dönüşür Cildin altındaki ( SMAS fibröz ağ yapısı ) kollajen hasara uğratılır. Yara iyileşmesi süreci devreye girerek yeni kollajen sentezi uyarılmış olur. **Uygulamadan hemen sonra İş ve Sosyal yaşantınıza geri dönebilirsiniz. **Güvenli ve Etkili bir yöntemdir. **Tüm cilt tiplerine uygulanabilir. **Sonuçları 4-8 haftadan itibaren görülmektedir. Bilgi için 02242491777 05442491777 #hifu  #ultrason  #ultraformula  #antiaging  #lifting  #yüzgençleştirme  #altıniğne  #fraksiyoneliğnelirf  #cellina  #radyofrekans  #dcpharma  #medikalestetik  #ameliyatsız  #yüz  #gençleştirme  #prp  #tzp  #nilüfer  #bursa  #drözgülakdemirerdem 
Prenseslerim yanımda daha ne olsun 💜💚💙
Güzelliklerle dolu bir haftasonu olsun ☀🌝🌞
Prenseslerim yanımda daha ne olsun 💜💚💙 Güzelliklerle dolu bir haftasonu olsun ☀🌝🌞
Yüzünüz sizin en değerli varlıklarınızdan birisidir.
Dünya sizi yüzünüzle tanır ve siz kendinizi yüzünüzle ifade edersiniz.
Yüzünüzde ki her bir ayrıntı sizin özgün karakteristiğinize katkıda bulunur.
Ama bir gerçek var ki ;
Yaşınız ilerledikçe deneyimleriniz ve güveniniz artar ; fakat cildinizin genç görünümü azalır.
Bu durumda görüntünüz sizin hissettiğiniz enerjik ruh halinize uymayabilir.
Panik yok !!!
Çünkü biliyorsunuz ki günümüzde Medikal Estetik Uygulamalar sizin en büyük yardımcınızdır.
Ve bu uygulamalardan birkaçı mutlaka sizin içindir........
Bilgi için
02242491777
05442491777
#altıniğne #fraksiyoneliğnelirf  #cellina #radyofrekans #dcpharma #medikalestetik #ameliyatsız #yüz #gençleştirme #prp #tzp #plateletrichplazma #büyümafaktörü  #gözeneksıkılaştırma #regenerasyon #nilüfer #bursa #drözgülakdemirerdem
Yüzünüz sizin en değerli varlıklarınızdan birisidir. Dünya sizi yüzünüzle tanır ve siz kendinizi yüzünüzle ifade edersiniz. Yüzünüzde ki her bir ayrıntı sizin özgün karakteristiğinize katkıda bulunur. Ama bir gerçek var ki ; Yaşınız ilerledikçe deneyimleriniz ve güveniniz artar ; fakat cildinizin genç görünümü azalır. Bu durumda görüntünüz sizin hissettiğiniz enerjik ruh halinize uymayabilir. Panik yok !!! Çünkü biliyorsunuz ki günümüzde Medikal Estetik Uygulamalar sizin en büyük yardımcınızdır. Ve bu uygulamalardan birkaçı mutlaka sizin içindir........ Bilgi için 02242491777 05442491777 #altıniğne  #fraksiyoneliğnelirf  #cellina  #radyofrekans  #dcpharma  #medikalestetik  #ameliyatsız  #yüz  #gençleştirme  #prp  #tzp  #plateletrichplazma  #büyümafaktörü  #gözeneksıkılaştırma  #regenerasyon  #nilüfer  #bursa  #drözgülakdemirerdem 
#Repost @ozgulakdemirerdem (@get_repost)
・・・
CELLİNA RF PEN ile
 Aktif Akne ve Akne İzi tedavisi.
#Repost  @ozgulakdemirerdem (@get_repost) ・・・ CELLİNA RF PEN ile Aktif Akne ve Akne İzi tedavisi.
#Repost @nimueturkiye (@get_repost)
・・・
Nimue dermasötik ürünleri ile cilt kondisyonunuzu artırın...! 😍😍😍 #ışıldamakiçinyaratıldın #iyikinimuevar #dcpharma #dermatoloji #plastikcerrahi #medikalestetik #ciltkondisyonu #nimueterapistleri
Sıcak bir Bursa sabahından herkese Günaydınlar 
Sevgi dolu bir gün olsun 👩‍❤️‍💋‍👩
Ben güne sevdiklerimle;  Can arkadaşım Celloşum ve Çıtırık yavrusu Denizim ile başladım.
#kahvaltınınmutluluklabirilgisiolmalı 
#çikolatanındamutluluklabirilgisiolmalı
Yine bir eğitim günündeyiz. Çoğu kişinin problemi güneş lekeleri. En etkili şekilde nasıl kurtulabiliriz? Bilgilerimizi teorik olarak paylaştık Ardından uygulamamızı yaptık. 
Teşekkürler Mesotech

#güneşlekeleri #mezoterapi #dermaterapi #mikroiğneleme #dermapen #skinpen #mesotech #skınesse #medikalestetik #fsmbulvarı #nilüfer #bursa #drözgülakdemirerdem
Bursa'nın düşman işgalinden kurtuluşunun 95. yıldönümünü gururla ve minnetle kurtuluyoruz. 
Bundan tam 95 yıl önce, Türk askerleri '2 yıl, 2 ay, 2 gün' süren mücalenin ardından 11 Eylül 1922'de Yunan askerini Bursa topraklarından çıkarmıştı. 
Bursa'nın kurtuluşunu, Milli Mücadele'nin eşsiz destanlarından biri olarak her yıl kutluyoruz.

Bursalılar için büyük önem taşıyan 11 Eylül, Türkiye Cumhuriyeti'ne uzanan yolda özgürlüğün ve bağımsızlığın günüdür.

Mustafa Kemal'in, Anadolu topraklarında başlattığı onurlu mücadelenin sonucudur 11 Eylül.

Saat 08.20'de Yüzbaşı Rüştü Bey'in göndere çektiği bayrakla işgalden kurtulan Bursa'da yepyeni bir sayfa açılır. 2 yıldan fazla düşman işgalinde kalan kent artık özgürdür.

30 AĞUSTOS'LA

Osmanlıların da aralarında bulunduğu İttifak Devletleri'nin savaşı kaybetmesi üzerine, Bursa için acı ve sıkıntı dolu günler Yunan askerlerinin 8 Temmuz 1920'de kenti işgaliyle başladı.

30 Ağustos'la birlikte düşmanın gücü kalmamıştır. Anadolu'daki işgal edilen topraklar birer birer kurtarılır.

İzmir'in 9 Eylül'de kurtuluşundan sonra sıra Bursa'ya gelmiştir. 3. Kolordu'ya bağlı 48. Süvari Alayı ve milislerimiz Yunan askerlerini kıskaca alır. Kahramanca süren çatışmalardan sonra 11 Eylül 1922 sabahı Bursa düşman işgalinden kurtarılır.

Bursa'nın Yunan işgalinden kurtuluşu, Ankara'ya, 'Yeşil Bursa al sancağına kavuştu' yazılı kısa ama anlamlı bir telgrafla bildirildi.
Bursa'nın düşman işgalinden kurtuluşunun 95. yıldönümünü gururla ve minnetle kurtuluyoruz. Bundan tam 95 yıl önce, Türk askerleri '2 yıl, 2 ay, 2 gün' süren mücalenin ardından 11 Eylül 1922'de Yunan askerini Bursa topraklarından çıkarmıştı. Bursa'nın kurtuluşunu, Milli Mücadele'nin eşsiz destanlarından biri olarak her yıl kutluyoruz. Bursalılar için büyük önem taşıyan 11 Eylül, Türkiye Cumhuriyeti'ne uzanan yolda özgürlüğün ve bağımsızlığın günüdür. Mustafa Kemal'in, Anadolu topraklarında başlattığı onurlu mücadelenin sonucudur 11 Eylül. Saat 08.20'de Yüzbaşı Rüştü Bey'in göndere çektiği bayrakla işgalden kurtulan Bursa'da yepyeni bir sayfa açılır. 2 yıldan fazla düşman işgalinde kalan kent artık özgürdür. 30 AĞUSTOS'LA Osmanlıların da aralarında bulunduğu İttifak Devletleri'nin savaşı kaybetmesi üzerine, Bursa için acı ve sıkıntı dolu günler Yunan askerlerinin 8 Temmuz 1920'de kenti işgaliyle başladı. 30 Ağustos'la birlikte düşmanın gücü kalmamıştır. Anadolu'daki işgal edilen topraklar birer birer kurtarılır. İzmir'in 9 Eylül'de kurtuluşundan sonra sıra Bursa'ya gelmiştir. 3. Kolordu'ya bağlı 48. Süvari Alayı ve milislerimiz Yunan askerlerini kıskaca alır. Kahramanca süren çatışmalardan sonra 11 Eylül 1922 sabahı Bursa düşman işgalinden kurtarılır. Bursa'nın Yunan işgalinden kurtuluşu, Ankara'ya, 'Yeşil Bursa al sancağına kavuştu' yazılı kısa ama anlamlı bir telgrafla bildirildi.
Prenseslerimizden EYLÜLümüzün  Yaşgünü 🎂🍰🎂🍰
Pastamızı EYLÜL yaptı.
Ellerine sağlık kuzum 👍👌💪
Prenseslerimizden EYLÜLümüzün Yaşgünü 🎂🍰🎂🍰 Pastamızı EYLÜL yaptı. Ellerine sağlık kuzum 👍👌💪
Küçük keyifler diliyorum size
Mis kokulu bir kahve
Ya da taze demlenmiş bir çay
Samimi insanlar
Karşılıklı sevgiler
Ve masmavi bir deniz...
Küçük şeyler diliyorum
Büyük mutluluklar için…
Küçük keyifler diliyorum size Mis kokulu bir kahve Ya da taze demlenmiş bir çay Samimi insanlar Karşılıklı sevgiler Ve masmavi bir deniz... Küçük şeyler diliyorum Büyük mutluluklar için…
Sevgili Ömer'le Kahvaltı Keyfi :)))
🧀🍳🥚🍞☕
Hem yer içeriz hem de çalışırız 👌👍👊💪
#reklamparkı #sosyalmedya #kadıncanet #kadınstar #facebook #instagram #youtuube #google #herşeyburdavar #medikalestetik #fsmbulvarı #nilüfer #bursa #drözgülakdemirerdem #nilüfer #bursa #drözgülakdemirerdem